Prijava

Oni su tu da nam obezbede sigurnost, a opet ih velika većina ljudi mrzi.
Zašto je to tako?

http://www.youtube.com/watch?v=BSvD5SM_uI4

Зато што они нису васпитани, већ дресирани.

Шалу на страну, али, онај ко треба да нам обезбеди сигурност треба да има бар минимум интелигенције за неке основне животне појмове.
Вероватно их људи највише мрзе зато што имају легитимно право да малтретирају кога хоће и да злоупотребљавају само зато што носе униформу. Већина оних који их мрзе би само хтели да су на њиховом месту, јер им нико не може ништа. Посебно овима из интервентне, који су као пит булови, само бију, бију, па и до смрти ако треба, био ти крив или не.

Jer imaju onaj pendrek i biju.

Zasto !? Glupo pitanje koje zasluzuje krajnje glup odgovor.
Zato sto rade u interesu vlasti , protivno svojim i tudjim misljenjima.
Zato sto tuku decu Srbije.
Zato sto nemaju svoje JA licnost koja se krije u njihovim dupljama je IVICA.
Zato sto su borci za pravdu , a nepravde ima vise u MUPU nego u blokovima.
Zato sto zaplenjuju robu da bi je vratili na ulicu.

BOLJE CERKA KURVA NEGO SIN PANDUR !

Jer su šupci i neradnici. Niko tamo nije otišao što voli da radi.

Ok mozda ima policajaca koji su pederi i koji biju za sve da sto im kazes...To su obicne seljacine koje misle da im niko nista ne moze, ali ima i onih policajaca koji biju s razlogom...
Npr postoje panduri koji zajebavaju i biju onako uz kurac...Tek da biju da se osete jacim...
Ali postoje oni koji te biju ako si za nesto kriv, npr ti si njega gadjao, udario ili slicno pa ajd da te bije...

Zato sto se zale na plate a sa strane prave pare.
Zato sto stite one u foteljama a mlate demonstrante.
Zato sto su veci krimosi od svih ali ih siti znacka.
Zato sto navijacu za baklju 10 godina , a policajcu za ubistvo 2 godine.
Zato sto zloubotrebljavaju polozaje.
Zato sto ne bi bili tolike mudonje da im nije pistolja i pendreka
ALL COPS ARE BASTARDS

Jel ih mrzite..OK onda kad vam nesto (ne daj Boze) ukradu ili tako nesto resite sami...Jbg policajci ne umeju...

On mene pendrekom ja njega kamenom on mene tvorzom !

Проблем је што је то једина служба која дозвољава масован прилив идиота, а да им притом даје овлашћења да бије.
Част изузецима, коректним, цивилизованим и пристојним, сретао сам их прилично често. Исто тако, сретао сам белосветске олоше у униформама. Довољан је један контакт са њима па да ти се смуче за читав живот.
А што се тиче извора мржње, шта знам. Немоћ, љубомора, очај. Јебем ли га.

Evo imaju neki panduri dezuraju tu blizu moje zgrade...Ljudi se bre zajebavaju...Ljudine..

A kakvo misljenje imate o inspektorima?

Не волим керове, нису ми симпатични, али много више ми се гаде они који су против њих - навијачи, образовци, тренеркаши, клинци који се ложе на београдски синдикат и тако те барабе. Случајеви у којима је неко потпуно недужан гледао своја посла и није се курчио и мајмунисао, а добио батине од мурије и нису баш толико чести. Требало би и више да бију, мање би олоша било по улицама. Мада, неке антипандурске песме објашњавају.

http://www.youtube.com/watch?v=ykZWkyah3nk

http://www.youtube.com/watch?v=VrZo8s1GFzM

.OK onda kad vam nesto (ne daj Boze) ukradu ili tako nesto resite sami...Jbg policajci ne umeju...

Meni vala nijednu krađu nisu rešili. Al su mi zato očitali bukvicu što nisam prijavila da mi je neki tamo mob.ukraden pa našli nekog lika koji je krao brda mobilnih a nije bacao kartice (jebi ga u to vreme bile skupe kartice) pa došli do mene da vrate karticu, očitaju tu bukvicu ali mobilni nisu našli.
Da ti ne pričam o drugim sitnim i krupnijim krađama.

DOlaze dve lezbejke u MUP i traže nove tablice:

- Dobar dan. Mi smo lezbejke i tražimo roze tablice za auto.
- Dobar dan. Vaše seksualno opredeljenje nema nikakve važnosti. Ne postoje roze tablice.
- Ma nemojte, a pederima dajete plave, a?

zato sto nam oni nisu osigurali sigurnost, makar ne kod nas
imala sam mnogo negativnih iskustava sa policijom kod nas i mnogo pozitivnih u inostrastvu
nasi policajci mislim da su korumpiran, mislim da pate od kompleksa manje vrijednosti, mislim da su glupi i da apsolutno nicemu ne sluze !!!
znaci ne mrzim policajce, mrzim samo nase policajce

zato sto su korumpirani,neljubazni i misle da su zesci jebaci....

Zašto ljudi mrze policajce?

Pa i policajci su ljudi. :)

Očuh mi je bio policajac i zlostavljao me je u detinjstvu. Otada svu svoju mržnju projektujem na policajce i druge organe vlasti. I šlag, iz nekog razloga.

zato sto sam ga podmitio sa soma dindzi a cuo drugaricu kako je rekla da ce da ga prijavi i on vratio 10 jevreja po tadasnjem kursu 80.....znaci picka prodao se za 200 dinara

Realno ima policajaca koji su govna najveca....Ali ima i dobrih...

A stv ove navijacke grupe, kao mrze policajce jel ih biju...Pa i tebe bi neko mrzeo ako bi ga prozivao gadjao bakljom i ostalim stvarima bez povoda...