Prijava

DA autor napravi redosled svojih definicija, te da one budu sortirane onako kako on želi kada mu neko klikne da vidi sve njegove definicije.
naravno da postoji i izbor sortirati po vremenu i popularnosti, ali da ovo bude primarna sort opcija.

na taj način bi autor u nekoj meri mogao da pokaže kako međusobno vrednuje sopstvene definicije.

to bi baš bilo divno da može da se napravi u novoj verziji.

Odlicno! Bas mi se svidja! Je l' smem ovde da dam plus? :)

E, da jebote, ovo je super predlog. A jok da mi bleji Jelena Karleusa svaki put kad kad pogledam. Sad ce konacno Fernando da bude na prvom mestu, sto je i zasluzio. :)

@E:dozovoljavam :)
@T:o tome ti pričam. povraća mi se od emoa.

Hahah, znala sam, samo da mu bude po volji! :D Epa, nema!

nisi ti kriva što nema, da ima, kapiram da bi bilo. :)

а како се то "међусобно" вреднују дефиниције? Хахахаха...

Ваљда "лично"?

Иначе, одличан предлог.

@ http://vukajlija.com/avatars/0001/5408/mi_normal.jpg?1246888516 :
sad sam se zbunio. cilj mi je bio da kažem da autor napravi raspored, ufgh. pogubio sam se.

hteo sam tim međusobno da kažem isto ono što sam rekao u pasusu iznad, tj. nisam mislio na lično autora nego na neku korelaciju definicija. hahaha smejem se samom sebi koliko trenutno nisam u stanju da sklopim normalnu rečenicu.

"Збуните завесу - спустио сам се!!!" :))))

Podrška za predlog, jedan je od najboljih.

Podržavam!!! Neke defke koje su lično meni (i izgleda samo meni :)) drage, stoje tamo negde na kraju. Hoću da ih ja rasporedim :). Bravo, Surovi!

To se ceka, bre! Idemo! :):):)

Evo podržavam i ja!

Monahovo mudo definitivno ne zaslužuje da bude iza nekih gluposti koje sam ispisao.

A i mnogima stoje one glupe vic-definicije na prvoj strani, dok najbolje čame negde u sredini.

Meni je najbolja definicija 'tri najtanje knjige na svetu'. Tako da, ja sam zadovoljan.

E da i ti predlozis nesto, a ne samo mudrujes! :D
Salim se, super je, podrzavam skroz!