Prijava

Jel mogu da se prijavim za one utakmice do po 2 tima od 10 igrača?

E mene ne racunaj za shb, cisto da znas, da ti ne uzimam mjesto. Dok ne rijesim problem sa pingom igram samo na vuki.

Amater, očajno igram, posle me izbacite, al kad je utakmica?

Ипак нећу моћи, отпишите ме. Извињавам се.

Ладно испали из прве лиге и Разјарени клан и ППП!Еј , ППП.
Видите ли сад у каквој смо конкуренцији ми играли ....

А видим цео СХБ прича како Џерард оће да узме Букајлију......

А још сам и причао са Џерардом данас , каже да Бука не би имао ништа против ...
Бука звезда прелазног рока.

Eh jbg... HBSV izvor talenata... :)

Mi smo se ocekivano raspali zbog neslaganja unutar ekipe, oko pozicija uglavnom i tako nekih zajebancija. I da smo ostali, svakako bi se ugasili jer sam ja vec pre kraja sezone presao kod Steleta i njegovih, a Timmi i Calavera najavili povlacenje iz zvanicnih takmicenja pa ce nastaviti da igraju samo rekreativno.

A Tiago je dobar igrac, ne dajte da ode. Podvalite mu neke kurve, crnkinje ovo ono...

ХБСВ је већи од сваког играча.

Иначе штета за ППП , имали сте и традицију и добар тим и све ... са вама смо одиграли прву званичну утакмицу када хакс није уопште био оволико раширен и када кланови нису постојали ко данас.Били смо пионири наше врсте!

Коначан списак играча за 3. СХБ лигу :

Лаки - капитен

Тиаго Силва
Тког
Јорганџија
Србин1389
Импресионизам
Марко_бре
Зезатор

Почела лига.

Ево нам га распоред

http://www.haxball.gr/league/view/34920

Прва мета : Телетабиси.

Пробаћу да уговорим утакмицу за сутра , треба да играмо 3 кола недељно.

Дечаци ,сутра се окупите мало пре 22:30 или раније јер дебитујемо у другој лиги против старих познаника , Разјареног Клана , кога смо победили у прошлој лиги исто у првом колу , и то нам била уједно и једина победа :)) .

Договорено је у 22:30 , немојте да вас нема.

Имамо меч и против Телетабиса вечерас , припретио им службеним и одједном се окупили.Кажу да су они ту до 10 ,11 , тако да , репрезентативци , када сте ту јавите се.