Prijava

E pa vako, pun mi više kurac da naletim na nečiji profil i skontam da nemam pojma ko je lik i onda se kao pitam neko vreme i na kraju odem na postere i pogledam prvi i skontam da je to mali Pekky Dragana Mirković! Znači ako je moguće ubuduće da prvi ORIGINALNI nick ostaje zapisan za vjek vjekova.

Molim lepo!

predlazem da se ukine i menjanje.

Slažem se, ja sam ionako morao da se vratim na prvi nik jer me ljudi po njemu prepoznaju. Korektan predlog.

Murš bre, neću da budem mehaničar!

da citiram onog odozgo:

predlazem da se ukine i menjanje.

Treba.

Inače ja likove koji nisu u stanju da osmisle frizuru i nadimak na internetu veoma malo cenim.

Ugledajte se na mene, jedan nik od 2007. :)

ЗА. И то да само први остаје а ова ктиторска издркавања да се ни не бележе на профилу кад се промене.

Иако, можда би требало да остане онај који је најдуже имао....

predlazem da se ukine i menjanje.

Ma jok, nek menja al oću da se ne BRIŠE jebeno lista do kraja unazad da bih ja ZNAO da je Pekky Pekky a ne neki tamo Šljivić il koj kurac....

celt
predlazem da se ukine i menjanje.

amin

Ahahahahahaha, ko bi rekao da ću stvoriti takvu pometnju. :D

Ajd, ono, što da ne, ali mi je do jaja kad ne mogu da provale ko sam. :))

predlazem da se ukine i menjanje.

Ne.

ЗА. И то да само први остаје а ова ктиторска издркавања да се ни не бележе на профилу кад се промене.

Da.

Peki može da se provali.Odem na tvoj prvi poster i vidim jebeno da si to ti! NE MOŽ DA POBEGNEŠ !!!!

Змиа Расмусен

ЗА. И то да само први остаје а ова ктиторска издркавања да се ни не бележе на профилу кад се промене.

U pravu je.