Prijava

Big Ass Stripper

Zadnja rečenica u tvom postu je čist govor mržnje, generalizacija jednog naroda u tvom negativnom opisu govori više o tebi nego o njima. Verovatno bi jako pobesneo kad bi neko isto to napisao za Srbe (a mnogi su pisali) što je isto tako i neizmerno glupo.

Elvis Prisni

Da, generalizujem, jer su to pokazali veliki broj puta kroz istoriju. Kada je god su mogli, zaboli su nam nož u leđa, stotine hiljada mrtvih Srba u II svetskom ratu, a ujke nagrađeni sa 12 000 kvadratnih kilometara teritorije. Baš zbog toga što su mnogi pisali, imam potrebu da se spustim na taj nivo i da uzvratim istom merom, pa makar bio gori od njih. Mnogo veći ljudi od mene su uvideli pravu prirodu ove nezajažljive i prozirne bagre, npr. Jovan Dučić, Živojin Mišić itd. Samo sledim primer.

Izveštaj kralju Aleksandru po povratku iz Splita
(Iz beleške sekretara Živojina Mišića, g. Milorada Pavlovića)

„Iz svega sto sam čuo i video ja sam duboko zažalio sto smo se mi na silu Boga obmanjivali nekakvom idejom bratstva i zajednice… Svi oni jednako misle, to je svet za sebe, ma sa kakvim predlogom da se pojaviš….. stvar je propala…..

Ništa se ne može zajaziti, ničim što bi joj se ponudilo.

Ja sam sa tim načisto. Dvoje nam kao neminovno predstoji: potpuno se otcepiti od njih, dati im državu, nezavisnu samoupravnu, pa neka lome glavu kako znaju, a drugo je, upravo prvo, da u zemlji zavedemo vojnu upravu za dvadeset godina i da se zemlja sva baci na privredno i ekonomsko podizanje, daleko od svih politickih uticaja. Ako to ne može, onda se otcepiti, dati im njihovu državu.

Granice će biti gde ih mi povucemo, a mi ćemo ih povuci ne onde gde naše ambicije izbijaju na povrsinu, nego onde gde istorija i etnografija kažu; gde kaže jezik i običaji, tradicija i najzad gde se sam narod po slobodnoj volji opredeli, pa će biti i pravo i Bogu drago.

A Italijani? Neka im je sa srećom. Neka se oni Hrvatima usreće. Ja sam duboko uveren da se mi njima nećemo usrećiti... Ti su ljudi svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi i u toliko meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi.

Ne zaboravite Visočanstvo, moje reči. Ako ovako ne postupite siguran sam da ćete se ljuto kajati.”

Nisam znao za ovaj izveštaj kako glasi, al sam čuo to da je Mišić još onda rekao kralju da bolje da ih se rešimo inače ćemo doveka imati sranja sa njima

Elvis Prisni

Big Ass Stripper

http://www.stormfront.org/forum/t361252/ odavde crpiš znanje?

Хаха, стиже Годвинова лака коњица.
Зна неко да ли има ове књиге на нету?

Big Ass Striper
prvo decxko da naučiš razliku između Hrvata i ustaše pa onda da postuješ.

Elem, ova slika je fascinantna.
Da li je ovo crtao neki Srbin ili votafak...?
http://images.starcraftmazter.net/4chan/countries/countries2.jpg

Elvis Prisni

Bože me sakloni. Ne, izvor mi je Arhiv Srbije, student sam istorije. Svestan sam činjenice da srpski narod može da se "podiči" velikom brojem Adolfovih pristalica, ali veruj mi, ja nisam jedan od njih. Meni su dva pradeda ubijeni od Nemaca, a jedan od Titovih komunista šiptara koji su tobože oslobađali delove Raške od četnika, bio bih težak imbecil kada bi posle podržavao one koji su odgovorni za smrt nekoliko stotina hiljada mojih sunarodnika i mojih predaka. Svaki čovek koji u svojoj glavi Hitlera predstavlja kao heroja čovečanstva, kako seru na Stormfrontu jeste retardirani imbecil, s kojim nema nikakve polemike.

Mr. Ming

Nije svaki Hrvat ustaša, ali je svaki ustaša Hrvat. Više od 40 odsto Hrvata opravdava strašni ustaški genocid nad Srbima, Romima i Jevrejima u Drugom svetskom ratu, pokazalo je istraživanje zagrebačkog „Jutarnjeg lista"! Istraživanje ovog dnevnika, u kome je učestvovalo 2.416 ispitanika, pokazalo je da čak 20 posto Hrvata misli da su ustaše ubijale Srbe, Jevreje i Rome jer su se ovi pobunili protiv hrvatske države, dok 15,81 odsto veruje da su ih ubijali zato što su bili „strani element" u Hrvatskoj?! Konačno, više od pet procenata ispitanika smatra da su „ustaše tim ubistvima pokušale da spreče Vukovar 1991"

FAKTI

- NDH je imala plan da trećinu Srba ubije, trećinu pokrsti i trećinu protera.

- Ustaše su smišljale veoma okrutne načine za ubijanje Srba, tako da su koristili noževe, maljeve, pa čak je i smišljeno novo oružje „srbosjek" za brzo klanje Srba.

- Tačan broj ubijenih u NDH nikada nije utvrđen, ali postoje podaci da je samo u logoru Jasenovac na najsvirepije načine ubijeno 600.000 Srba, Roma i Jevreja.

- Hrvatska je jedina zemlja u kojoj su tokom Drugog svetskog rata postojali specijalni logori za decu.

Istina, ali je ipak neumesno izjaviti

Hrvati - otpad i talog čovečanstva.

Da si rekao ustaše - onda bi bilo realno.

Ima jedan narod kome nista nije gadno - Jovan Ducic o Hrvatima

Big Ass Stripper

Ok, 'ajd da preskočimo govor mržnje, bolje bi bilo da ga nazovemo govorom intenzivne netrpeljivosti, navodiš neke činjenice i podatke iz drugog sv. rata o zločinima NDH koji su uglavnom poznati. To je to, NDH je definitivno bila nešto najgore što se u hrvatskoj istoriji desilo, ali preskačeš neke druge činjenice svesno ili nesvesno, zašto ništa ne pišeš o antifašističkoj borbi, o ustanku dalmoša protiv Italijana i sl. Na kraju ostavimo se Dučića i Mišića, ne čine oni srpski narod kao što ti Šakići i Pavelići ne čine hrvatski, šta ćemo sa hiljadama Srba i Hrvata koji su se vezivali ,vezuju se i vezivaće se u bračne zajednice, voleti, živeti i umirati zajedno i iz tih veza ljubavnih i bračnih imati decu koji čine narod bez obzira kako se zove, koji će praviti novu decu, raditi, propadati i činiti sve što čini jedan život, da li su to ustaše ili četnici, dali su to zločinci ili heroji???

Kad čitam postove ovoh Big Es Stripera, dodje mi da onako sočno bacim peglu. Mene je sramota što postoje moji sunarodnici koji razmišljaju na nivou gorile.

Зашто Гамби? Прочитао сам му само постове са ове стране додуше.

Šta ćemo s njima, ne znam. Činjenica jeste da danas u Hrvatskoj postoji ogroman broj onih koji nose dedin ili pradedin DNK, koji je na najmonstruoznije, normalnom čoveku nepojmiljive načine ubijao moj narod, ja ne mogu da budem indiferentan prema tome. Šteta je što nema više Dučića i Mišića, danas ne bi bili tu gde jesmo. To je jedan narod koji je jedini na svetu imao dečije koncetracione logore, narod čija većina podržava stradanje Srba u WW2 i slavi koljače poput Luburića i Pavelića, narod čiji najveći državni zvaničnici svake godine odaju počast "žrtvama"u Blajburgu, i koji na sve moguće načine opstruišu pokušaje da se istraži leva obala Save gde je sahranjen ogroman broj Srba iz logora. Narod koji ima obraza da uporedi jedan Vukovar (predratno 20 000 Srba) sa Jasenovcem stratištem stotina hiljada Srba, narod gde većina na sami pomen Srba skaču ko pomamljeni, gde svake godine desetine Srba budu prebijene na letovanju u lijepoj njihovoj, samo zato što pričaju ekavski? Ne mogu i neću da oprostim. Gamby blagodarim, jebiga, šta ću kad sam taki. Neću više o ovome. Dosta je.

Мало сте офтопиковали, а? Опет стандардна усташа-не-усташа препуцавања. Битно да су наши тужили мртву жену. Слепци, бре и наши и њихови. Јебала нас Југославија, да нас јебала, то нам је једна од већих грешака у историји...

Битно да су наши тужили мртву жену. Слепци, бре и наши и њихови. Јебала нас Југославија, да нас јебала, то нам је једна од већих грешака у историји...

Naravno da ne treba generalizovati stvari, niti sam ja započeo ovu temu da bi se na njoj prosipala mržnja protiv hrvatskog naroda, niti neka ljubav u smislu odavno propale ideje bratstva i jedinstva.
Radi se o tome da je samo u posljednjih 5 godina u dubokoj starosti, očito bez imalo griže savjesti i uz nevjerovatne počasti ukazane od strane države Hrvatske, svoj život na zemlji okončalo troje monstruoznih ustaških ideologa, zapovjednika i okorjelih ubica: Dinko Šakić (sahranjen u sred Zagreba, u ustaškoj uniformi i uz blagoslov Katoličke crvke) supruga mu Nada Šakić o kojoj je tema i Milivoje Ašner (doduše ovaj posljednji je krepao u Austriji, ali ne bi završio tamo nego na sudu da nije imao podršku hrvatske države, Tuđmana i njegovih sljedbenika). Od svo troje, jedini je Dinko "osuđen" na 20 godina i to "zbog kršenja međunarodnih pravila ratovanja, zbog, između ostalog, naređivanja smaknuća, mučenja i nehumanog postupanja prema civilima u ustaškom logoru Jasenovac ". Poznato je da je ostatak života poslije suđenja provodio u najudobnijem komforu, pisao memoare i izlazio iz "zatočeništva" da se vidi sa suprugom Nadom maltene kad god je htio, tako da je izrečena kazna bila samo formalna.
Ono što boli mene lično, je činjenica da ovi neponovljivi fašisti u čitavoj ljudskoj istoriji nisu na pravi način ni optuženi, a kamoli osuđeni za GENOCID nad Srbima, niti od strane svjetskih pravosudnih institucija, niti od strane države Hrvatske gdje im je kao "suđeno". Dakle, Dinko Šakić, osnivač koncentracionih logora u kojima je, što se pouzdano i pomence zna, u najstrašnijim mukama pobijeno ili pomrlo od gladi, hladnoće i bolesti najmanje dvadesetak hiljada srpske DECE nije označen kao izvršilac djela genocida. S druge strane, mi danas imamo situaciju da će se Karadžiću i Mladiću u Hagu suditi upravo zbog tog najtežeg krivičnog djela što će, nakon izrečenih presuda ovoj dvojici, za posljedicu imati, da ćemo biti zapamćen kao narod iz kog su potekli izvršioci najvećeg genocida u Evropi, poslije Hitlera, Musolinija i zločina njihovih nacista. Takva je naša slika u svijetu danas (ukucaj na googlu "serbs" pa klikni na "images"!!!)
A Hrvatska će i pored svih jama, Jasenovca, Jastrebarskog, Jadovna, Paga, Gospića, Šušnjara kod Sanskog Mosta, pokolja u banjalučkim naseljima Dragočaju, Petrićevac i Motikama, i ostalih srpskih stratišta iz II svj. rata, Oluje, Bljeska, Medačkog džepa...i da ne nebrajam dalje, nesmetano ući u EU bez zvanične oznake da se u "lijepoj našoj" desio genocid, po okrutnosti, razmjerama i iracionalnosti zločina dotad nezamisliv u istoriji čovječanstva.
To je strašna nepravda i mislim da je naša država, koliko god nemoćna bila, morala više učiniti po ovom pitanju, dok je bilo šanse da se tim ustašama sudi za života. Jer, da je kojim slučajem, neko na vrijeme odgovarao za ustaški genocidni NDH projekat u II svjetskom ratu, možda se rat 90-ih ne bi ni desio.
Zato je B.A.Striper u većem dijelu svojih postova na ovoj temi u pravu, jer je uglavnom iznio bolne činjenice, ali mu i ja zamjeram za pojedine rečenice i govor mržnje ka hrvatskom narodu.