Prijava

Сви ми смо слушали епове о разним тајним друштвима, њиховој моћи, контроли света, члановима, њиховим жртвама. Интересује ме шта ви мислите, који су били најзајебанији од свих? Масони? Темплари? Хашишини? Илуминати? Црна рука? Фан клуб Радета Лацковића?
Троловање је геј.
Спем је би.

Hašašini. Otelovljenje Vorkrafta.

Можда ред Змаја... ( Ако има неко да зна нешто о њима а да није са википедије нек објави)

СЕКТА је најгора од свих!

Masoni su grupa bogataša koji lepo orgijaju u katakombama, Templare je uništio Papa, Hašašime su uništili Mongoli...

Tajna društva nisu više ono ko nekad, jedino fan klub Žareta i Gocija je zajeban...

jedino fan klub Žareta i Gocija je zajeban...

Bildebergova grupa,oni mislim da su najopasniji

Фан клуб Радета Лацковића

Можда ред Змаја...

Na poziv Stefana Lazarevića, viteza reda Zmaja, došao je Grof Cepeš, takođe vitez reda Zmaja (Drakul na rumunskom) i oslobodio Šabac od Turaka...

Najzajebanije tajno društvo bila je UDBA, njima niko nije umakao... čak ni neki koje nisu ni jurili...

Tih viteških tajnih redova bilo je mali milion... gde god su bili muslimani ili pagani grupica vitezova bi se organizovala da pročiste i pokrste neki kraj i dobiju blagoslov pape i priznanje kao novi gospodari te oblasti...

A šta je Crna Ruka?

Red zmaja koliko sam ja upoznat je neka vrsta viteškog kodeksa.Gledao sam onomad na historiju da su ratovali svako za svog kralja ali da u bitci nisu ubijali jedni druge,čak nisu odvodili ni u zarobljeništvo,dok bi pezanteriju poklali normalno,što da troše hranu na njih.

A šta je Crna Ruka?

Organizacija koja je smakla Aleksandra Obrenovića i dovela Kralja Petra na presto. Najpoznatiji član je bio Dragutin Dimitrijević Apis.

Ma apiš ti mene.

A šta je Crna Ruka?

Ovi likovi.

I tajno bratstvo u Oblivionu...

Ja bih rek'o da su ovi najzajebaniji a bogami i repitloidi o kojima govori Dejvid Ajk koji vladaju svetom iz astrala i na fizičkom planu preko svojih hibrida postavljaju vladare na Zemlji još od doba Vavilona nisu za bacanje.

Да ли у овој теми има 5 озбиљних постова у вези с тематику?