Prijava

Tadić mi je totalno antipatičan lik, ali gotivim neke druge iz DSa..Jeremića, Đilasa...ali jebi ga, to je to...ne mogu da smislim Trivanku, Šutanovca, Đelića, Kolundžiju...i ostale...Mislim u svakoj stranci imam obe "vrste" :)

Konretno, ako je tako reko, možda mu se klima...ali mislim da će opet da pobede.

Nisam mislio da ću ikada ovo reći, ali goni sve u kurac, nek Dinkić bude glavni. Ali da bude glavni, a ne u Bokicinoj sjenci. Jer realno, Đomla nije mogao da uradi ništa što je planirao od ovoga. A kad god bi Bokica nešto sjebao, Đomlica je bio dežurni krivac.

Ne sviđa mi se niko. Nije ovo ono klasično "političari ukrali naše pare", nego mi stvarno niko od njih ne deluje iskreno. Ne bavim se time uopšte, samo pogledam neki govor u skupštini kad naletim, a to gledam više sa besedničke strane. Verovatno neću glasati.

Toma ili Palma...ili za neku snj stranku kojoj taj glas nece da vredi mnogo.

Ovo su mi prvi izbori na kojima ću imati pravo glasa,koje najverovatnije neću iskoristiti.Nešto mi se ne ide u nevažeće listiće,ali ni u glasače naših stranki,jednostavno ne mogu da glasam za nekog po kome sam pljuvao,a pljuvao sam faktički po svima...