Prijava

Evropo, eve nas!
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/266598/Uhapsen-Goran-Hadzic
Sad lepo isucite močuge i spremite se za rukoblud u 11 h. Naš maneken predsednik će održati još jednu inspirativnu konferenciju za štampu.

i izvinite se sto je uhapsen lololo

Напокон више да направимо и тај кључни корак за улазак у Европу! Ивица Дачић полако улази у круг најзаслужнијих Срба!

Pitam se koga će sledećeg da izsmisle da hapsimo.

a ako udjemo u evropu jel ce imamo isto ovako platu ili evropsku platu...Posto vec imamo evropske cene..

Poprilično sam siguran da ćemo i dalje imati srpsku platu i evropske cene.

Svaku, ali svaku vest u poslednjih pola godine sam prvo saznao ovde... kako Tanjug javlja, najnovije vesti su na Vukajliji :)))

Imaćemo evropsku platu ali ništa nećeš da se pitaš. Ima da jedemo povrće i voće iz njihovog staklenika i ima da pitaš ima li još.

Pitam se koga će sledećeg da izsmisle da hapsimo.

Tražiće od nas da da se vratimo u prošlost i uhapsimo Marka Kraljevića i Miloša Obilića.

Imaćemo evropsku platu ali ništa nećeš da se pitaš. Ima da jedemo povrće i voće iz njihovog staklenika i ima da pitaš ima li još.

To njihovo vestacko cemo mi da jedemo, a ovo nase prirodno ce izvozimo

Неће више никога измишљати. Сад је на реду важнији део у ком треба ускладити законе и признати Косово.

Nemate sta da se brinete necemo mi tamo jos dugo,dugo, i to je svima jasno sem borhanu i njegovim drugarima, elem...meni je zanimljiva jedna stvar kako nekog jure 10 godina i onda ih za 2 meseca navataju ko iz picke, hmmm....

I više nijedan Srbin neće imati priliku da postane narodni heroj ukoliko ne igra tenis...

I, blagovremeno, priznati i Vojvodinu, pa da tako rasparčani uđemo u EU.

Demoman: I guess they'll have to glue you back together, IN HELL!

Nemate sta da se brinete necemo mi tamo jos dugo,dugo, i to je svima jasno sem borhanu i njegovim drugarima

Kamo sreće da je svima jasno, imaće Borhan Tadići dosta glasača na narednim izborima.

Jedino za šta je ovaj čovek kriv je šverc bukove građe i nafte.

I Sandžak Barakudo, naguraćemo se svi u Beograd na kraju. Bićemo kao sardine.

Jedino za šta je ovaj čovek kriv je šverc bukove građe i nafte.

Znači profiter!! MI treba da ga vješamo za muda!

HAHa bruse i ja isto. nego, jebe mi se za tog hadžića, ništa mi neće doneti i da nije uhapšen... sad će ga veličati i govoriti da je junak, blago njima. jedino je sranje što samo nas za koljače prestavljaju, mada smo to i zaslužili jer smo stoke!

Чекајте мало. Овај Хаџић? Је л' и он херој?