Prijava

Da nece neko mozda da kupi novcic od 2 dinara iz 1938. godine? Imao sam ja tih govana kolko oces ali sam pogubio. Imao sam i onu novcanicu od 500 milijardi.

Imam i ja tu od 500 milijardi.

Mamu im jebem, kako im stadose sve one nule?

Ja sam imao novčić od 50 para iz 19. veka, ili možda sa početka 20. ne sećam se više :)
Ali bio je baš zajeban!

Ја имам неке паре из 80-их и из доба инфлације, оне са много нула. На свакој другој Никола Тесла. :)

Verovatno zto sto je potreban neko njegove inteligencije da skonta zasto toliko brojeva. Kad sam bio mali skupljao sam taj stari novac i juce nadjem ta 2 dinara iz '38. Ne znam gde mi je ostatak. Verovatno sam imao i starijih primeraka, ali se ne secam.

Imao sam i strane pare. Forinte, lire, marke i ostale kurce.

Ja imam dvije kovanice od 10 dinara sa znakom Univerzijade u Bg. Kontam da je gotivno što su izbacili tu seriju.

E, Dube ima i ja jednu.
Imam brdo srebrnih dolara s početka veka. Sve uredno složeno po godinama i serijama. Čekam da nestane Amerika, tada će baš da vrede.

ja imam 100DM, oće neko da je kupi za 50 evreja? pucam na nostalgiju lolol

Manijake, da su KM, bila bi druga priča :D

I ja sam skupljao to. Mislim kad nađem, pa sačuvam.
Imam:
50 kinti iz 87.
1 dinar iz 68.
1 dinar iz 85.
10 kinti iz 55. Kaže: Federativna Narodna Republika Jugoslavija
I još dosta njih od 90. pa na dalje. Sve u metalu.

Idi u hotel Slaviju neki vikend, tamo se održavaju mini sajmovi antikviteta i kapiram da ces moci da uvalis nekom, ali pogledaj na netu kolko vrede novcici da te matori pederi ne zavrnu sa cenom.

Manijace, mozes tu novcanicu da prodas nekoj gastarbajterskoj budali za dobar kes. Oni su se uzeleli maraka.

Slabo ti je to, 10 dinara iz `38 su skoro bezvredne. Imam ja dosta njih, vec je druga prica kovanica iz 1879 koju posedujem :)

ako se neko bas pali na numizmatiku imam novac iz vremena careva Domicijana, Nerve i Honorija.

Imam 2 marke i mogu da kupim pivo.

ako se neko bas pali na numizmatiku imam novac iz vremena careva Domicijana, Nerve i Honorija.

Da nemas mozda i onaj kojim je Isus kupio burek?

`vaka je stvar, u markice se slabo razumem iako sam imao pozamasan broj, doduse bezvrednih. Juce sam dosao u posed celog albuma sa oko 500 markica, iz oko 10-12 zemalja, vidim negde su popunjene i cele kolekcije. Ima bas starih, ima i novijih, ali ne ispod 20 godina. Ocuvane su dobro. Ima li neko da se razume u to, da mu dam spisak neki ili posaljem slike da vidi vredi li to cemu, dal da prodajem ili jok.