Prijava

Ne nije u pitanju nista perverzno odmah da napomenem... Jednostavno je za korisnike, a administratori neka se malo potrude u startu i posle nece imati toliko problema sa verovatno preteranim brisanjem postera i definicija plagijata i sličnih koji nisu u skladu sa pravilima "Vukajlije".

Ovo je moja zamisao. Trebalo bi samo malo abgrejdovati način pravljenja novih profila, a već aktuelni članovi bi trebali da odvoje 10 minuta. Punoletne osobe bi skenirale ličnu kartu ili sličan dokument (važno je da se vidi datum rođenja), zatim to pošalju na e-mail administratora koji će potvrditi da je aktuelni član punoletan, poslati mu novi password na e-mail, a stari naravno ukloniti. Isto je i sa novim članovima. Prilikom registracije potrebno je uraditi isto. Administrator nakon potvrde punoletstva ime i prezime korisnika memoriše u bazu podataka tako da ista osoba, tj isti dokument ne može više puta da se iskristi.

Ovim postupkom 100% garantujem da bi znatno umanjili nalete patetike, efekat copy-paste i slično, jer bez uvrede "klincima" je interesantni i kada vide kerove da se pare na ulici ?!

Molim administratore da ozbiljno razmotre moju ideju...

Pozz i budite kreativni

BLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH

BLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRGH

Ma kakvi. Opet bi kliktali na "Da. Punoletan/na sam." Nisu ludi da kažu da nisu. Bezveze predlog. Može lock.

Pu Električar me preduhitrio!

Momo sine, što se blamiraš? Ne izmišljavaj više ova glupa pravila il ću te lično istući, okej?!

Nije fora u klikanju na da punoletna sam nego u tome da se šanje identifikacioni dokument administratoru ....

Btw, nezreli ste jako ....

Штета куцати толики уводни пост ни за шта. Јадничак.

lllllllllllloooooooooooooooooooooooooooooooool

BLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH