Prijava

Pun je grad likova sa torbicama prebačenim preko ramena, sada zvanim pederušama mada je izvorni naziv označavao torbu koja se nosi oko zglavka ruke, neverovatno metroseksualno pomagalo savremenog balkanskog mužjaka. Ključevi,cigare, dokumenta,šta ja znam šta još, higijenski maksimum u vidu par kurtona i šta još, šta je još potrebno da se stavi u torbicu da bi nošenje iste dobilo svoju opravdanost i smisao?.
Da čujem, napišite otvoreno, obedolanite sadržaj prosečne pederuše, molim vas, ovo je misterija za mene.

Novčanik, lična, vozačka, ogledalo, kondomi. To je prvi level. Drugi level je onaj dosta metroseksualniji, ali nisam stručan u tom reonu. :)

Ovo spada u onu temu "gej si ako" i ja se pitam koji će kurac jednom muškarcu torbica jebote

Novčanik, lična, vozačka, ogledalo, kondomi.

Šta će ti kondomi?
Za ogledalo neću ni da pitam.

Potrpam u dzepove par govana i to je to.
Ionako nemam neki od onih gej tacskrin telefona pa ka moram nositi to govno.

A zašto me to ne pitaš sa pravog naloga?

Ma koja crna torbice, izgubis to, zaboravis, ukrade ti neko i sve ode u pizdu materinu, kao ortak skoro, zaboravio na krovu auta torbicu, ona pala negde i odose i licna i dozvola i saobracajna za motor i telefon i 1200 dinara. Ja nosim novcanik sa sobom kad moram da nosim licnu il' mesecnu, ovako sve lepo rapsoredim po dzepovima, da ne bude kad ide june nek ide i uze.

A zašto me to ne pitaš sa pravog naloga?

Jes' pa da me vidi neko da pričam sa tobom.

Sve što mi treba, stane mi u džepove. Kurtoni mi ne trebaju, ne jebem. Ne jebu ni oni, al ih nose uvijek uz sebe, pa kao slučajno ih drugi vide i onda su šatro jebači.

Novčanik, lična, vozačka, ogledalo, kondomi.

Al pazi peki novčanik staviš u dzep,ličnu u novčanik,vozačku također,ogledalo!?koji će ti kurac,kondomi također mogu stanu u novčanik

Deset malih crnaca

Kizo, ja jedan kurton furam već 7 mjeseci. Sentimentalno sam se vezao za nj.

LegoKockar

Jes' pa da me vidi neko da pričam sa tobom.

Svejedno, ja mislim da je jadno kad nekom ne smeš da se obratiš sa svog pravog naloga, nego koristiš duplake.

Kizo, ja jedan kurton furam već 7 mjeseci. Sentimentalno sam se vezao za nj.

Slavko jel iskorišćen pa te barem podseti na seks lololo

Kizo, ja jedan kurton furam već 7 mjeseci. Sentimentalno sam se vezao za nj.

To cijenim. Ja ako ikad budem počeo jebati kurton ću ušiti na kalabaster.

Što mrzim te metroseksualuše, te preko ramena. Veći stepen gejstva od toga ne postoji. Kao, ne mogu sve da potrpaju u džepove. Ne mogu kurac! (to ja stvarno ne mogu, zbog gabarita, uvek sučem niz nogavicu, jebiga)

Telefon, pare, još više para i ništa ti više u džepu ne treba. Koji će mi kurac lična karta, pa znam valjda kako se zovem. Budalaštine.

P.S. Izvinjavam se drugu Slavku za gorepomenuti stepen gejstva, znam da je obožavalac istih. Slavko, ispričavam se od srca.

Pored novčanika, nosim: sjaj za usne, labelo, antiperspirant stik, sunčane naočale, kremu za sunčanje( ZF 50), gel za kosu, kremu za kosu, kremu za lice i vlažne maramice.

Мобилни број 1, Мобилни број 2, новчаник, слушалице, огледало, кутију за сочива, течност за сочива, повремено влажне марамице, мада их ретко имам, кондоме не купујем, јер не јебем. Повремено ставим и наочаре за сунце. Сад кад сам се зајебавао са вађењем неких картица, носио сам и индекс. Тако да ми је била потребна. Мада кад носим бермуде са мнооого џепова онда не носим торбицу.

Slavko jel iskorišćen pa te barem podseti na seks lololo

Nije, al' je pukao omot tako da mogu samo da se slikam sa njim :(

Ja ako ikad budem počeo jebati kurton ću ušiti na kalabaster.

Taj rad.

Svejedno, ja mislim da je jadno kad nekom ne smeš da se obratiš sa svog pravog naloga, nego koristiš duplake.

Što ne bih smeo jebote? :) Koj' ti je kurac, zatekao sam se na ovom nalogu i uletio u diskusiju. Ne vidim u čemu je problem. Oš da ti izjavim ljubav sa pravog? Hoće li te to odobrovoljiti? :)