Prijava

Evo, ako nešto ne valja, možete da se požalite ovde.
-----------------------------------------
Najčešći razlozi za brisanje definicija:
- verska/nacionalna mržnja i slično
- definicija sa identičnom ili vrlo sličnom koncepcijom već postoji
- vređanja drugih članova Vukajlije
- interne fore van primera
- vic van primera
- definicija koja nije definicija (već neka fora ili prepričan vic ili nešto bez mnogo smisla ili... uglavnom, nije definicija)
- besmislena definicija (nešto bez poente, npr. pojam bostan definisan kao "Bostan.", i tome podobno)
-----------------------------------------
Molim vas, pre no što se požalite, proverite da li je obrisana iz ovih razloga. Ako jeste, onda vaša žalba nije opravdana, jer ova pravila postoje radi boljeg kvaliteta definicija.
Ako nije, verovatno je u pitanju naša greška, ali imajte takođe u vidu i da se to zaista retko dešava i da niko od nas ne briše definicije tek tako.

neću više da budem mod! oću da budem admin!

:))) Gle ti njih, e pa i ja oću novu kancelariju!

?
Nisam ja,pa ne znam ni o čemu se radi...Možeš li da me potsetiš o čemu se radi,možda sam je pročitao...?
Će da bide sređeno,ako je sve OK :-)

Ja sam obrisala jer se brišu uvredljive definicije članova. Da se ne lažemo, izvređao si ga. Aj da si rekao samo da je hejter, ali si ga vređao. Ne možemo baš uvek sve da vidimo, zato kažite ako se vama neko obraća neprimereno (ne morate javno, postoji privatna tema). Zašto nisi rekao odmah, sklonili bismo to?

Ako te je neko vređao, ne rešavaj to na ovaj način (molim te), jer to nama kasnije stvara probleme... Kad ljudi ovde krenu sa prepucavanjima, pljuvanjem i hejtom, veruj mi to je kao grudva koja se kotrlja niz brdo, zato što krene naravno i međusobno davanje negativnih poena onako linearno, pa se onda neko nađe pametan da oštećenima daje pozitivne, pa svađe na četu, pa druga strana krene da se sveti, pa sve opet u krug...

Jbg, izvini, žao mi je što tako misliš. A što se njega tiče, već neko vreme preteruje i svi to vidimo, tako da razumem i ja tebe (bar se nadam). Niko ti nije dirao komentare na njegove definicije, ako ti se ne dopadaju, slobodno kritikuj same definicije do mile volje i reci šta misliš. Ok je da isprozivaš i njega, ali ne kao ličnost, već njegovo ponašanje na sajtu.

SAMO zato sam i obrisala, a inače se potpuno slažem sa nekim stvarima koje je rekao o tvom ponašanju na sajtu. Kakav ti je to način da obrišeš svaku definiciju gde ti neko negativno iskomentariše?

Па, ниси обрисао неке очигледно неквалитетне, међутим, приметили смо сви да бришеш оне са негативним коментарима... Ја сам искрена особа и рећи ћу ти отворено шта мислим. Грађење академског имиџа на чету пада у воду кад човек погледа твоје дефиниције. Твом профилу треба велико спремање. Боље да имаш 50 ок него 150 лоших дефиниција. Ок је задржати неку дефиницију због свог личног става иако има негативне, али ти то радиш са гомилом дефиниција, а неке заиста немају благе везе. Не знам само ко ли ти даде позитивно на, на пример, дефиницију "ко другоме јаму копа": http://vukajlija.com/recnik/%20Ko%20drugome%20jamu%20kopa%20/25057
"Сам у њу пада".
Просто врца од хумора и оригиналности.
Или дефиниције попут, "шта је Шешељ изјавио за Миру Марковић", "Бритни Спирс трудна по трећи пут", "Јадранка"...

Niko ne treba da obriše nijednu svoju definiciju.Ma koliko ljudi pričali da populrnost nije važna,oma jeste važna i svima je bitna i svi vole da su što popularniji.Brisanje svojih loše ocenjenih definicija je u tom kontekstu varanje...a i iza svake svoje def. treba stati ma kakva ona bila.Doživljavajte svoje definicije kao svoju decu,ako ima neko retardirano nećete ga valjda obrisati.A definicije jesu deca naših mozgova i brisanje istih je samo laganje sebe samog.

Nisi pažljivo pročitao moj post, Ajronmene.
Šta ako je POLA dece retardirano?
Razumem ja tebe, imam i ja neke koje stoje iz principa, ali u čemu je poenta ako pola definicija zaista nije duhovito ni informativno?

To mi je jasno. One gde ti se ne dopadnu komentari.

Ne ,nego one koje mi se ne dopadaju ,a ako ima jos komentar-eto ga razlog vise za brisanje.

Ako dopustate, slazem se s Gvozdenovicom. Svaka je definicija svjesno napisana ; a za one koji brinu o rankiranju, mozete jos da zivite u nadi da ukoliko se nije dopala prethodnim posjetiocima, mozda je zagotive oni koji budu slucajno naletili kasnije? :)

@ gospodžo
Ako je pola,pola jebiga. :)
Ne valja sperma,pušenje u trudnoći nebitno.

Ok, možda ste u pravu, al pre svojih izjava svakako prođite kroz njegov profil i pregledajte definicije. Ne radi se o rejtingu, skontacete kad pregledate profil.

Tihi, samo briši! Ja da sam na tvom mestu, obrisao bih barem sto komada...

ja sam sa gospodžom. nije svaka definicija dete, briši sve što ti se ne sviđa. vi pucate na loptu da su ljudi bezgrešni i da nemaju pravo da shvate i priznaju grešku. brate mili sve što vam se ne dopada brišite, manje posla za moderatore.

(ovo važi za sve osim za ajronmena, njemu ću ja da brišem, on nema pravo :)

Surovi ne kažem ja da ljudi nemaju prava da shvate grešku,to i treba da rade ali ne da onda obrišu def. već da kažu U jebote koje mi je sranje ova def. neka stoji tu da me podseti kako sam bio glup tada.
Set definicija treba da reprezentuje ličnost svakog od nas.Ako napišeš 5 sranje def. nemoj da ih brišeš,shvati grešku pa piši bolje,10 sranje def. ajde nema veze piči i dalje,150 sranje def. onda si dileja možeš da brišeš koliko hoćeš ako nisi ukapirao dosad.

Hoću da kažem u realnom životu nemaš delete opciju za nešto što kažeš i uradiš.Tako da se ne treba na Vuki umotavati u iluziju.

ja baš hoću da kažem da pošto to na vuki možeš, to treba i da radiš :)

naravno, ne moramo oko svega da se složimo ::