Prijava

Luks da je uvek u pravu ne bi slusao mene

Nervira me kad previše koristi engleski ili ruski ili rumunski.

Meni ništa ne smeta.

Ja nemam pojma dal je bila madjarica ili slovakinja ali jedna u subotici kad je krenula da mi vice stricaj stricaj po meni ja se iskrivio od smeha i moro sve ispocetka

Mislim da je madjarica jer je subotica ali mi ovo zvuci slovacki

E jbg na kanta sam se nadovezao

to je bila šokica ili bunjevka, uklapa se u obe opcije - pogotovo što te zeznula da moraš ponovo

Neko veče u Bg-u me muvala neka zagrepcanka, mrvicu mi je falilo da pokleknem, samo zbog akcenta preljepog, nerealno koliko dodaje na privlačnosti, svega mi

Što se tiče suprotnog pola odbija me skoro svaka

Naglasak hrvatica automatski konvertujem u glas Nikoline Pišek.

Mala Vidra
Neko veče u Bg-u me muvala neka zagrepcanka, mrvicu mi je falilo da pokleknem, samo zbog akcenta preljepog, nerealno koliko dodaje na privlačnosti, svega mi

Realno, naglasak daje na "seksoci" i kompenzuje neke nedostatke (subjektivno je ko sta smatra nedostatcima).

Edit: odbijaju mu napucane ribe. Ali bih ih teslacio iz inata i obrisao kitu o kosu.

Odbija me kad je loša pička.
Privlači me kad je dobra pička.

sve ostalo moze da se kontrolise

znaci samo 8/10 pa na vise, veoma retko izuzetak neka jaka sedmica, ali veoma retko

Moguce bruse, slabo se razumem u u to raspoznavanje za mene je zensko zensko pa makar i muslimanka

Neko veče u Bg-u me muvala neka zagrepcanka, mrvicu mi je falilo da pokleknem, samo zbog akcenta preljepog, nerealno koliko dodaje na privlačnosti, svega mi

ja lepo rekoh na onoj temi o kroaciji da su ovde svaki vikend

Nego sto se ti medjede ne javis kad si vamo, naravno da somi ne zna

Ma došla samo na 2 večeri, da se ispozdravljam sa ljudima, i jedno veče se "spontano" pretvorilo u izlazak

Odbija me kad suprotni pol ima kurac. #nisammarko

Pa ja sam prilagodljiv mogli smo blejati od 04-13

Pajo nisam tebi rekao nego vidri, imam kurac jbg

Ja bi jebao Hrvaticu neku bez problema.

Ti bi jebao i rupu od moljaca na dedinom kaputu