Prijava

Verovatno,skoro svim clanovima je dosta:

-Cede i zmajeva
-Tadicevih izvinjenja
-Autobusa koji se teraju ovuda
-Onih osecaja
-Neduhovitih postera
-Tri metara iznad neba
-Fejsbuk fora
-Postera o smrti poznatih
-Delija i Grobara
-Licnih stvari (npr. Sanja,volim te itd...)
-Facebook slova (sh,ch,tj,w,@,the,CX...)
-Facebook smajlija ( :D xD :) o.O...)
i jos mnoogo toga.

Zato,predlazem banovanje tih korisnika,ne ostre banove,dan dva dok se ne opamete.
Nadam se da ce moj predlog biti usvojen.

Sve je to ok, ali ne pise se "ne duhovitih" , nego "neduhovitih".

Ako vec hoces da se boris protiv takvih, ne budi takav.

Zar mislis da neko moze da se opameti za dan dva?

Slažem se za sve ove crtke osim za prve tri. Mislim mogu i one da smore, ali volim ih ako se napravi neki dobar poster na tu temu. A što se tiče predloga nije loš. Jer su u zadnje vreme počeli mnogo da prenose ta sranja sa fejsa i sa demoticacije ona emo sranja.

Sve je to ok, ali ne pise se "ne duhovitih" , nego "neduhovitih".

Ako vec hoces da se boris protiv takvih, ne budi takav.

Zar mislis da neko moze da se opameti za dan dva?

Hvala na uvidjenoj gresci. Ne mislim,ali mozda ima takvih. Ako se ne opamete,povecava im se ban.

Slažem se za sve ove crtke osim za prve tri. Mislim mogu i one da smore, ali volim ih ako se napravi neki dobar poster na tu temu. A što se tiče predloga nije loš. Jer su u zadnje vreme počeli mnogo da prenose ta sranja sa fejsa i sa demoticacije ona emo sranja.

+1

Slažem se za sve ove crtke osim za prve tri. Mislim mogu i one da smore, ali volim ih ako se napravi neki dobar poster na tu temu. A što se tiče predloga nije loš. Jer su u zadnje vreme počeli mnogo da prenose ta sranja sa fejsa i sa demoticacije ona emo sranja.

Da,ali u 97% slucajeva takvi posteri smaraju. U samo 3% slucajeva takvi posteri mogu da zasmeju. Hvala na pohvali.

Pa dobro sad nije baš u 97% slučajeva. Ti što pokušavaju da naprave poster o čedi, tadiću ili o autobusu to su uglavnom plagijati ili loše kopije.

Neduhoviti posteri? (99.15%)

Толико активан корисник са чак 105 поена, јао...

Не може тако...
Сви смо корисници подједнаки и то је то...
Ако неко дође, нормално је да напише говно... Велико говно....
Ја само то исти урадио са својом првом дефком, па ето преживјех, да су ме бановали, вјероватно бих се сморио и не би било 360 мојих дефки...
Тако да против.... Глупо је бановати људе због прве дефке или постера...

A za ljubav što je reč od pet slova kurac palac a? a?

A za ljubav što je reč od pet slova kurac palac a? a?

Љубав је ријеч од 5 слова 3 самогласника и 2 идиота :Д

За то бих само стављао бан по 12354235 дана и за ону да је бус бржи кад трчиш за њим... Мада и за ону за интелектуалце :Д

I za srbina teroristu.

sh,ch,tj,w,@,the,CX...

THE DECXKO SXT@ FALI OVIM SLOVIM@ TO JE D@N@S MODERNO!!! OTJETE U EVROPSKU UNIJU @ NE PRIHV@T@TE NISXT@ MODERNO, E MOJI B@LK@NCI!

I za srbina teroristu.

И за то!

THE DECXKO SXT@ FALI OVIM SLOVIM@ TO JE D@N@S MODERNO!!! OTJETE U EVROPSKU UNIJU @ NE PRIHV@T@TE NISXT@ MODERNO, E MOJI B@LK@NCI!

Bukw@ln0 decxk0 msm re@ln0?!

podrška decxku! ahahaaa
Ali sad realno pun mi je kurac 3 metra iznad zemlje, to mora da je neki pederski projekat?

svi ste vi korisnici fejzbuka!

da jesmo, ali ne kvarimo vukajliju sa istim (makar ja)