Prijava

Oba ako si iz srpko-hrvatskog mešovitog braka. Ako si srbski sin onda suvomesnato.

imal razlike između naći i pronaći i koja je

има, наћи се може користити само у реченици која садржи - град и џими, а пронаћи се користи у свим осталим случајевима

Pronaci je duza rez hnjo hnjo

Jebiga, semantika?
Naći možeš i nešto što nisi tražio, a pronaći se koristi kad imaš neki cilj traženja. Tako ja to vidim, onako laički.

kafo lepo reče jedared agilni za tebe a ja ga nisam poslušao
neka me sad nek se patim a imao samlepe planove za nas

konto sam pronaći ima nešto veze s pronalaskom ili je caka u onom "pro" kao naći je nešto naći a naći je nešto profi naći

знате ли шта је љубав?

љубав је кад види да сам постовао на некој теми па и она дође да напише нешто <3

šomi
od danas prelazi na drugu stranu ulice kad me vidiš
bolje se nekači sa čovekom koga zovu hulk

nakon 8 minuta razmišljanja mogu ti reći
ima logike vidro, ima

koja je razlika izmedju rezultata i posledica?
samo ozbiljni.cimanje stop.gey stop.i duhoviti odgovori.samo nrdi gikovski odgovori.

Rezultat se češće koristi pri objavi učinka ljudi na nekim takmičenjima i kao nešto što si hteo da postigneš, dakle bitna je namera. Posledica je više nešto što se eto desilo, termin obično opisuje nešto neutralno ili negativno, retko nešto pozitivno.

recimo kad nole osvoji grendslem, to je nije posledica njegovog teškog rada i odricanja od glutena, nego rezultat
a kad deca u Nagasakiju imaju tri ruke, to nije rezultat atomske bombe, nego posledica

Kako menjati Ines kroz padeže?

Ines
Ines
Ines
Ines
Ines
(S) Ines
(O) Ines

Da li se kaže bio ili bilo?

Rasni, da li se kaže LIZNEM ili LIZMEM?

Da li se kaže Vuk ili Jesen?

Čovjek je čovjeku Jesen!