Prijava

Едисоне

Тако је и Бизмарк мислио да ће Французи капутилирати у Паризу ако недељу дана не буду имали белу кафу. Издржаше они преко три месеца у окружењу.

Извињавам се на дуплом постављању.

@GESerb
Nisu oni presedan, oni su toliko vojno moćni da se mogu ponašati kako se ponašaju-osiono, siledžijski, bezobrazno, životinjski (u pežorativnom smislu, dakako). Vjeruj, ta imperija je na staklenim nogama i raspasti će se kao kula od karata. Nastala je na genocidu, razvijala se na pljački, i završiće kao svaki kriminalac. No, druga je stvar što će za sobom povući pola svijeta, ali nema sumnje da će propasti. Nema više resursa za "American Dream." Valja položiti račune, a to će biti užas.
Što se mene tiče, ja bih bez grižnje savjesti povukao vodu iz kotlića, pa neka se vrši Božja volja.

Ако ћемо тако, скоро свака држава је изграђена на геноциду и развијала се на пљачки. Од Србије па до Чилеа. Они свакако јесу преседан јер су једина држава на свету која је успела да споји све стране света у функционалну целину. Сада, већина Срба има негативно мишљење о Сједињеним Америчким Државама, али то не пориче чињеницу да су ванредна држава. Питајмо само оне силне Србе који тамо живе колико им је мрска Америка.

Kako li će svijet izgledati kad neko drugi uzjaši?

Kakav crni raspad. Postepeno će početi da gubi značaj na međunardodnoj sceni, ko što se evropskim silama desilo. Nije to ništa novo. Ali to je sve daleko, još će dugo uzde biti u njihovim rukama.

Eto, da se i ja malo pjesnički izrazim.

Kako god da okreneš mali smo i neko će nas guziti pa mi puda kurac da li će se Amerika raspasti.

Amerika je drzava koja trenutno ima najvecu vojnu silu,najacu ekonomiju,nuklearno naoruzanje.Svetska ekonomija pociva na dolaru i to je jedan od razloga zasto ce Amerika tesko propasti.Propasce ona ,bas kao i svaka druga velika drzava ili carstvo,ali ce taj raspad biti los za ceo svet,jer ce se najverovatnije,dogoditi sa nekim ratom,gradjanskim ili svetskim.Za raliku od SSSR-a koji se raspao,a svet ostao citav,kada se Amerika bude urusavala,od planete ce verovatno ostati samo zgariste,jer u SSSR-u je Rusija prakticno drzala sve sto je bitno,dok su ostale drzave ,izuzev Ukrajine,uglavnom imale i dobile kurac,a cak je i ona odustala od nuklearnog naoruzanja,posto je samo cena odrzavanja toliko velika da im se ne isplati.U Americi je drugacija prica,posto tamo vlada "demokratija" i kada bi doslo do nekog raspada,jako bi bilo tesko dogovoriti se ko ce da preuzme nuklearno naoruzanje,kako ga podeliti....
Rusija je manje ili vise etnicki cista,dok je amerika zemlja u kojoj ima svih nacija i prakticno amerikanci kao nacija i ne postoje,barem ne u smislu tradicije koju imaju narodi u evropskim drzavama.

hm... izumeli su rock n roll i dugo pravili najbolju muziku tog tipa... nekad su pravili najbolje filmove, krajem osamdesetih i devedesetih godina... danas proizvode budjave Britni, Bibere, Rihanei Dzonas broderse... prave govnjive filmove sa 1000 kompjuterskih efekata bez prave price... ZAKLJUCAK: NE TREBAJU NAM VISE, sto da postoje kad samo ruse i pale? Tolerisem ameriku u kojoj su postojali Hendrix, Guns N Roses, Nirvana... a sad me zabole za njih. Nek se Texas odvoji, neka se Jug odvoji, bilo sta, samo da izgube moc.

hm... izumeli su rock n roll i dugo pravili najbolju muziku tog tipa... nekad su pravili najbolje filmove, krajem osamdesetih i devedesetih godina... danas proizvode budjave Britni, Bibere, Rihanei Dzonas broderse... prave govnjive filmove sa 1000 kompjuterskih efekata bez prave price... ZAKLJUCAK: NE TREBAJU NAM VISE, sto da postoje kad samo ruse i pale? Tolerisem ameriku u kojoj su postojali Hendrix, Guns N Roses, Nirvana... a sad me zabole za njih. Nek se Texas odvoji, neka se Jug odvoji, bilo sta, samo da izgube moc.

Kurac. Palili su oni i dok je Hendriks drko gitaru.