Prijava

Доста смо водили дискусије о вољеном клубу на више различитих тема, очигледно је да нам је потребна једна која ће обухватити све у вези са Фудбалским клубом Црвена Звезда.

Управо је започета јубиларна 50. сезона у европским такмичењима!

Iskreno, ništa ne očekujem. Tako ne mogu da se razočaram. Videćemo šta će da bidne.

Оп, ОП! Школски контранапад за 1:0.

Ја очекујем да прођемо ове и да се у следећој рунди кидамо се противником. Рецимо, ако налетимо на Тотенхем или Севиљу, да скупо продамо кожу.

Koji je najslabiji protivnik koga možemo da dobijemo posle?

E, kad ne bi primili bar jedan gol od neke ekipe iz bivših sovjetskih republika verovatno bi se srušio svet! Pičku materinu...

Ovaj što vodi emisiju na RTS-u je šugava grobarčina i još je doveo grobare u goste, nek ide u kurac.

Aj' ljudi počinje drugo polako - pišemo se posle...

Strajnić magarac! Kad god je komentarisao Zvezdu, mi smo najebali, sad sva sreca ne komentarise, ali opet je tu. Ovi Letonci su mnogo fizicki jaci, tehnika 0, ali nas jebu, nemamo igru.

Jebota rupčaga u odbrani. Mora Robi da vraća Vilotića pod hitno u revenš meču. Ne može onako da se primi gol.

ae momci,puno sreche,nakantajte ovu boraniju! =]

Коментатор је управо Кадуа назвао Какаду.

Коментатор је управо Кадуа назвао Какаду.

АХХАХАХХААХА ЦАР!!!

Nisam provalio, jer ovaj lik moze samo da te hipnotise koliko smara i umrtvi svaku utakmicu.

Пре тога је рекао да Вентспилс хоће да освоји сва три бода.

Нека му неко објасни да се меч игра на испадање, нема бодова.

hahahahah, 'ladno dadoše gol dok sam ja pisao da smo očajni. loloolol

Ajde komšije izjebite ove Šumare pokažite Evropi šta je Srbija !

Konacno i nas da ukenja :D
Ali se u svemu mnogo slabo, rezultat odlican za ovakvu igru. Jeste da je prva utakmica, ali tanko bre. Ubili su nas presingom. Mijailovic odigrao najbolje. Ove cemo proci u svakom slucaju, ali za posle ce biti mnogo tesko. Pisite sta mislite, razuverite me. :)

Ne verujem da smo pobedili. Jebote što ne igra ovaj Mezenga. Dečko ubija!

ovo je bilo od očaja do očaja.
loše. niti nas je krasila pas igra, samim tim ni posed lopte, špic mnogo loš, krila gotovo da nije ni bilo... a odbrana je još i dobra kako je sastavljena. voleo bih da kažem "pobeda je pobeda", ali je i to glupo, koliko smo mrtvo igrali.

Borhu treba naučiti da tuče loptu u onih 14 kvadrata što ljudi zovu gol. Mikić jebe, ali ne mogu štopere da igraju lijevi bek i zadnji vezni, jednostavno ne ide. Pa nisu oni Gojko Kačar, on je unikat.