Prijava

Брт, не требаш бити скаут Јунајтеда да видиш да неко ко са 32 године греје клупу по италијанским фењерашима не би био добро појачање за било какву Европу.... И зар Плавшић, Срнић и Катаи да греју клупу да би некадашња легенда играла? Нису Олимпијакос и сличне екипе ранга Вождовца да враћамо такве играче.... Што се нпр. управа не изгрбави за позајмицу Игњовског?

Pa bosko uopste ne greje klupu kada je zdrav. To ti jebe koncepciju. Pritom dolazi iz serije a koja nije vise najbolja liga oo oo a kvanta more konice du ali je i dalje bolja od kina, afrika i skart brazilaca.

A na pozajmicu nam ne treba niko taman bio klon mesija, ronalda i ibrahimovica

zato sto nemaju para.ozbiljni igraci ne dolaze da igraju za 200-300 soma.i to je max koji daju.obicno igraju za 2-3-4 puta manje.

Terza najavio da ce letosnja pojacanja da plati mininun 500k, dici ce kredit ako treba

bez milje a i vise ne mogu da racunaju na neko zvucnije ime.a i to za milju je neki lik koji je igrao 4 teme u primeri pre 3 godine.ili neko od 38+ godina.

Pa covek lepo rekao mininun

sve mislim da je maksimum ogroman

Прошле сезоне јесте пропустио доста због повреде, већи део првог дела сезоне (јбг, зарађујем од спорта па пратим, мада углавном кошарку), ал' ове није, једноставно је испао из ротације.... Наравно да значи играч из Серије А, ал' не из клубова које бисмо и ми добили без проблема.... Верона и Фрозиноне су баш говно екипе.... Потпуни ранг Серије Б, где ће и играти следеће сезоне....

Слажем се за позајмице, ал' још увек имамо гро дуга а добре играче за нас из озбиљнијих лига, једино тако можемо да доведемо.... Не мора Игњовски, њега сам навео примера ради, већ тако неки ниво играча.... Добар за нас, а да нема плату фазон милион евра....

Доста нам је један Луковић.... Можда грешим за Јанковића, ал' углавном су повратници такви....

ako budu imali srece za nekim gancijem iz juzne amerike.nekim crncem.eventualno nekim veteranom.tu mogu da prodju jeftino,a da ovi nesto znaju.imali su oni prilike u proslosti da dovedu neke ozbiljnije igrace,al im plata bila previsoka.

I milijas je bio povratnik.

Koliko sam ja ispratio bosko je ove sezone redovno igrao(ili ulazio) i davao neke golove, asistirao. Evo ako neko moze da proveri, i mene zanima...

Pa bas zbog duga nam ne ide u korist da pozajmljujemo jer je zarada na tim igracima nula ewry. Bolje dovedi kasalicu makar da svoju platu otplati transferom pa da budemo na nuli jbg.

Kakav dug, Vučko još 4 godine u sedlu.

Pobedili smo na izborima pre neki dan a vi razmišljate koliko ćemo imati za transfere. Mogu penzioneri da se stisnu još malo da mi uđemo konačno u ligu šampiona. Da parafraziram nekog odavde moramo u ligu šampiona po cenu mrtvih penzionera.

Ове сезоне смо баш потрефили са свим странцима, ал' треба их задржати, довести адекватне замене ако оду, ма сто чуда.... А и коначно имамо баш фин састав, изузимајући одбрану....

http://www.transfermarkt.co.uk/bosko-jankovic/leistungsdaten/spieler/19708
Ево Псето.... Почео је ОК, ал' је онда пропао....

Ал' такви играчи нам квалитетом могу допринети да коначно изборимо макар Лигу Европе.... Онда поред награда, расту и цене играчима у екипи.... Партизан је због редовне Европе успевао за добре паре да прода своје таленте....

Ево Псето.... Почео је ОК, ал' је онда пропао....

Vec bilo jasno da ispadaju pa nisu teli da mu placaju premije. Uostalom odigrao je oko 200 tekmi u seriji a plus la ligi i vredi oko milion ewry nadji boljeg ako mozes...

A ne slazem se da smo ove sezone potrefili strance sve.

Janković dolazi sig. Jutros sam se čuo sa njim cima me da mu nabavim karte za dijamantsku ligu. Da, Bole i Basta su mi bili cimeri 2002-2004 pozz

Pajsad Slavoljub Đorđević-Đorđe Tutorić > Anđelković-Edson-Cvetković

DOĆI ĆEMO OPET ZAGREBE!

Pajsad Slavoljub Đorđević-Đorđe Tutorić > Anđelković-Edson-Cvetković

Od ove trojice smo bolji ti, moj kum i ja na mdmi