Prijava

nosnja celavi
ahaha lukovic i kad za malo nije u ofsajdu nos ga oda
ajmo lajk

Jbg, odoše sto marke :( a jbg, delovalo mi da ih puštaju, samo su ovi veći partizan od partizana pa i namešteno ne mogu da dobiju... :)

Naš je Božo jeb'o Jovanu :))

Potpisali smo onog Mičela na godinu dana. Hoćemo opet iz Mordovije, Fibela Kastra.

Ono što je najjače, smanjili smo dug na 35m evra. Hahaha, TERZO MAGIJO.

Inače, ostvaren je "neto prihod" od 440 000 evra, što ako se dobro sećam da je Gasprom za titulu dao 450 000 evra, znači da Terza nosi Ceci jr. 10k evra ko poklon.

Jel gledo ko ovu proslavu 25 godina od Barija? Transfer mi bio kad su uveli one žene da glume prvu postavu iz Barija i kad su bacale skečeve. I oni filmići sa onim klincima su bili blagi transfer, jes kurac Goran Jurić navijao ko klinac za Zvezdu. Šteta i što više legendi nije došlo.

gledao sam ja po malo..."pancev" imao brutalne sise

28.07.1946.
Moskva
80.000 gledalaca
CDKA - Partizan 1-0 (0-0)
sastav Partizana: Šoštarić, Brozović, Čolić, Atanacković, Đurđević, Čajkovski, Radunović, Rajko Mitić, Rupnik, Bobek, Matekalo

01.08.1946.
Lenjingrad
Reprezentacija Lenjingrada - Partizan 1-2 (0-0)
sastav Partizana: Šoštarić, Brozović, Čolić, Atanacković, Đurđević, Čajkovski, Rupnik, Rajko Mitić, Palfi, Bobek, Matekalo (P.Mihajlović)
strelci za Partizan: Rupnik i Mitić

06.08.1946.
Moskva
Dinamo Moskva - Partizan 4-1 (0-0)
sastav Partizana: Šoštarić, Brozović, Čolić, Simonovski, Đurđević, Čajkovski, Rupnik, Rajko Mitić, Palfi, Bobek, Matekalo
strelac za Partizan: Rupnik

11.08.1946.
Tbilisi
Dinamo Tbilisi - Partizan 1-2 (0-0)
sastav Partizana: Glazer, Brozović, Čolić, Atanacković, Đurđević, Čajkovski, Rupnik, Rajko Mitić,Bobek, Simonovski, Matekalo
strelci za Partizan: Rupnik i Mitić

Da to je ona turneja na kojoj su naterali Rajka da igra za armijski klub.

I đe su vam zastave?

Pa sad, dal je nateran ili nije... Ima i ona druga prica, da je upravo nateran da igra za Zvezdu, da je stvar bila dosla i do Broza od Udbe koja je tad kontrolisala Zvezdu. Pricalo se da je Rajko hteo u Partizan po svaku cenu...

Kako bilo, toliko legendi imate gde bas njega da ostane zabelezeno kako je igrao za najvece rivala. Kapiram da bi navijaci Rendzersa zapalili stadion da ga nazovu po bivsem igracu Seltika, bio nateran ili ne... Kao da nije moglo da se saceka da rikne Dzaja pa po njemu... podvalili vam mangupi jebiga.

Jbg dobro je što mi barem imamo stadion.

Jeste, slazem se. Kontam da i mi imamo Stadion Partizana Vladimir Stojkovic, sta ima veze... Ne, ipak ne.

Bombas pozdrav i poštovanje moje.

Pozdrav brate, svratih malo posle vise od dve godine... Zamrlo nesto ovde.

Stadion Franjo Tuđman.

Ne moze, nije igrao za Zvezdu Franjo.

Nego jeste proslavili 67 godina od kako vas je Real izjebao u finalu.