Prijava

Cenim da je Wiki pouzdanija od Zurnala poslednjih godina. Pokusavam da se setim kad su poslednji put imali ekskuzivnu informaciju.

Gonzo, informiši nas, pošto već žurnnal piše, je l' istina?

Veoma je moguće Coa, mada se nisa trudio da proveravam kod mojih sa fudbalske rubrike. Čak mislim da nije Žurnal ni izbacio prvi tu informaciju.

Pobedila Zvezda 3:1 Zarju. Katai, Sikimić, Poletanović

Dolazi Kanga. Jos Argentinac, i bicemo legija stranaca majku ti Boziju.

Kahriman

Petkovic - Lukovic (Mitrovic ako dodje, mada ne znam kakav je) - Fibel - Ibanjez

Donald

Kanga Le Talek Katai

VIera (Ruiz)

Jebem ti lebac.

Na klupi Srnic, Ristic, mali levi bek ovaj iz spartaka, Sikima, Babunski..

Mislim da je Liga Evrope realna sa ovima timom, a sanse za LS u 35 posto!

JEBIIIIII

EDIT: ju ju, a Poletanovic i Lukovic mladji...

Hahaha, i mene drma da će biti brutaliti tim. A jbg, otići će Ibanjez i Vieira, al i bez njih to nije loše.

Da se citiram od prošlog leta. Ako mi se nešto sviđa kod ove Zvezde, tj. kod Terze/Blaže/Grofa jeste to da se napokon dovode igrači za koje smo čuli, ili bar načuli, a ne neki tarzani, samo dok se prezivaju Asamoa.

Dobro, nisu doveli Damiaoa, (haha ko da su mogli), al jpg, ovo je za mene (dovoljno) dobro.

Jebeni Sikimić je u rangu sa ćelavom kosovarčinom Simonovićem, čak i liče.

Sikimić je veliki vernik.

srnic i poletanovic zasluzuju prvu postavu.

Koja je strategija sa 9 stranaca, ako se zna da je dozvoljeno 4 plus 2 exyu

Pošaljemo ih na pozajmice u naše filijale - jer tako smo u mogućnosti.

dodaje se svakom kome treba po ić na prezime i mirna bačka.pasoš par soma i kraj...

Mičel, Ruiz, Kanga, Fibel, Ibanjez, Vieira, Le Talek, Donald, hahah koja smo legija stranaca jebena

Ne, naravno da necete imati problema, ne bi dovodili tolike igrace da nesto ne znaju. Pitam samo da li ce im dati drzavljanstva ili ce ici na promenu zakona u FSS, svakako imate vecinu tamo.

to pravilo +2 je verovatno vazilo za silne slovence i hrvate koji igraju po nasoj ligi.ovi ostali su glat uvek dobijali pasose.eventualno neki makedonac nije dobio pasos prvog dana.
posle ce da seru sto nam mladi igraci odlaze u mersin i karabag da igraju.to oni bolji.ovi ostali ce po srpskoj ligi zapad da trckaraju.

Pa dobro, zna se za koga se menjaju propisi. Nece za Dijaru sigurno.