Prijava

nasilje ne opravdavam svakako ako je postojalo, treba da odgovara za to

fendere editovao si post video sam, znaci nisi siguran u svoje stavove

Jebote Gazi je malo dete za tebe, kunem ti se.

Не можеш да оправдаваш прејадни потез неког ко скупља лајкове тако што окачи слику ватерполиста и исту користи за пљување Звезде.

Мада видим да су твоји на треш ретардизму честитали ватерполистима Партизана злато у Рију, тако да оно...

tako da ono sto nije istina ti slobodno napadaj

Мада видим да су твоји на треш ретардизму честитали ватерполистима Партизана злато у Рију, тако да оно...

Hahaha je li ovo istina? Koji su to bednici, nema im ravnih. E zato sam skoro napisao da je ta stranica sa početne originalnosti otišla u totalno blato, kao da je uređuju debili iz Alkatraza.

E brt, nije bas da je to napisao neki mejnstrim medij, ne lozi se toliko jbt ispade da se informises preko gtr i ocekujes objektivnost

Hahaha je li ovo istina? Koji su to bednici, nema im ravnih. E zato sam skoro napisao da je ta stranica sa početne originalnosti otišla u totalno blato, kao da je uređuju debili iz Alkatraza.

Гонзо, ево ти!
https://www.facebook.com/Grobarskitrashromantizam/posts/1045818625516195

Javite na rsb da ih bojkotuju jebote...

E brt, nije bas da je to napisao neki mejnstrim medij, ne lozi se toliko jbt ispade da se informises preko gtr i ocekujes objektivnost

Ne pravi se lud, znaš na šta sam mislio. U ostalom ako se dobro sećam upravo sam sa tobom i komentarisao to oko GTR stranice i koliko se srozala.

Brt u kom smislu se srozala, sta ne hvali Partizan dovoljno jako ili preslabo jebe cigane? Sta kao nekad su cigani bili u fazonu, oh kako nas kulturno i avangardno jebu, ne razumem. Za cigane su oduvek bili govno, za grobare Vasilije Ostroski. I tacka. A koliko vam pomeraju buljson i koliki su vam trn u oku dovoljno govore komentari na ovu provokaciju.

Чекај, зар ти мислиш да би се иједан нормлан навијач Звезде одушевио да је нека Звездина страница поставила: Честитке кошаркашима и одбојкашицама Звезде на освојеним медаљама у Рију!

Ne vredi brate. Nadam se da se samo praviš lud, jer je nemoguće da si toliki debil pa ne kapiraš na šta mislim.
Sa tobom sam relativno skoro baš komentarisao o GTR-u i lepo ti napisao da su imali vrhunske fore ranije bez obzira što je u pitanju najčešće bila prozivka Zvezde. Jednostavno su imali šmeka, originalnosti i dobrih ideja i meni nije problem da to priznam bez obzira što navijam za Zvezdu. A sada im se sve svelo na prepucavanja nivoa dva klinca od po 14 godina koji navijaju za Zvezdu i Partizan. Sad ti je valjda jasnije, ne znam mogu li da ti dam prostije objašnjenje.

Fendere ne znam da li bi, ne razmisljam hipoteticki. Samo sto tako nesto nije moguce, jer se ne radi o istoj stvari.

Vidim da se spremaju promene u odbrani, raduje mi Petkovic umesto Cvetka jebo mu pas mater, bice tesko, bitno je da damo 3 brza, a posle sta bude...

Postoji li lista grobarskih bolešnjaka tipa:
1. Vučićupederu/Jhonny Kurajber
2. Gazimudo
3. Bombaš

n. Pappetmaster

I ne znam sad, Jericho, Truć i ostali grobarski rasniji

Трућ подјебава све редом без обзира на навијачку припадност. Курајбер се зајебава, није толико острашћен као Бомбаш. За Газимуда ми је чудно било што је једно време почео да пише као Бомбаш и Пакао Југа, није претходних година показивао толику острашћеност.

Vidim da se spremaju promene u odbrani, raduje mi Petkovic umesto Cvetka jebo mu pas mater, bice tesko, bitno je da damo 3 brza, a posle sta bude...

Ахахаха! А са којим играчима да им дамо и један гол, брате? Могло је некад, сад ако останемо непоражени, биће успех.

Pa na ovoj listi je gotovo kompletna grobarska populacija vukajlije sto implicira da su svi grobari budaletine

Tu ne racunam Truca on nije grobar