Prijava

Pa na ovoj listi je gotovo kompletna grobarska populacija vukajlije sto implicira da su svi grobari budaletine

pa da

JEste li spremni za jebanje SasuOlcana?

2-0 za nas, i bice nam krivo sto su nas tamo naguzili, ali cemo ponosno ispasti, i onda krenuti jos jace da guzimo nedorasle protivnike u SRBIJA ligi!

Sasuolo puca ko grab u šumi danas. Jebaćemo im majku u po pičke, proradićemo kadvamkaem!

Šta mislite ko će biti naš heroj večeras kao Lekić pre sedam godina? Vieira ili Katai?

Pijem kafu i onako refleksivno uzmem novine, mislim da je Bljuc bio u pitanju, i sad pišu kao Zvezdi treba čudo protiv Sasuola, nebitno, i ograđeno u članku stoji naslov "I Stefanek dolazi da gleda Zvezdu". Jebeno mi se smučilo!

Taj Štefanek. Trenutno najpopularniji Hrvat u Srbiji, posle Đovaka i Balaša.

ok, ako mu je oproštena ružna prošlost neka dođe

Ama faking internet selebrti

Haha, gde ste pičke ciganske, što duva promaja u rupi xue xue.

Crvena zvezda: Kahriman – Cvetković, Le Talek, Fibel, Ristić – Donald, Poletanović – Ruiz, Katai, Mouče – Vijeira.

AJMOOOOOOOOOOO PUKNI ZORO!

želim vam pobedu, zaista da se malo zaradujete

I mi vama, u sledećem kolu protiv filirade.

Kontam da je Grof krsni kum ovom Cvetkoviću i da se zakleo da će Cvelo biti standardni desni bek dokle god je on tu. Il' mu je vanbračni sin, nema treće opcije.

Je l' to sever ne navija?

ne znam sta mu je mouce,al da voli da ga stavi da igra-voli

Ne znam šta mu je Katai, al da mu daje kapitensku traku - daje.

Vi znate da ako zvezda prođe u nekom ludilu sa ovim sastavom da će Grof da izvadi kurac na konferenciji i da zahteva pušenje od strane novinara?