Prijava

Da 4,5m navijača kupi člansku kartu od 10€ to 45m evara

Prvo ta prica o 4,5 miliona navijaca je go kurac, 80% od tog broja kad ga jednom u 12 godina pita neko za koga navijas kaze Zvezda i peva volim partizan crvene boje, a onda nastavi da muze svinje ili se posveti svojim svakodnevnim aktivnostima dok se o zvezdi informise kad se zavrsi prvenstvo

HAhaah ne pomažu sočiva kod masnih ruku kroz koje prolazi lopta. Zaista je golman kritičan, mislim, imamo 2 golmana od 32 i 34 godine...

I kaze ehehhee lud je dzajka jebomaiku i na slavi daje dzivdzan komentare tipa nema danas fudbala, lakse bi iskamcio od ciganceta bosonogog 20 dinara nego od navijaca 10 evra

Ne sernjaj tu bombas, navijači oba tima su samo izbijali pare iz kluba na neke kao ''izgrede'', ni ne umeju da navijaju više normalno.

Edit: A fudbala ima, samo se idioti trude da ga unište. Na svim nivoima, zakatančili sve terene po svim gradovima, u parkovima teraju decu da ne igraju fudbal tu, nego samo po klubovima da igraju, pa da oni selektuju svoje vezare da igraju. Ali i tu se ujebu, prođe po neki talenat.

Sikima unakazio pazarskog golmana hahaha.

Nisam gledo Zvezdinu utakmicu, ali cujem da je bila nenavida i brutalna kradja u korist mezimice. Ajoj najebace vam se ljudi majke jednog dana, noge ce vam lomiti.

Kakva brutalna krađa? Dali smo im 4 na njihovom terenu. Koliko god da nas svi u Evropi pune opet smo dve klase ispred ostatka lige.

Tebi je onda i 6:2 protiv ofka ubedljiva pobeda, ustvari sta ja serem, samo udri i ja bih da mogu. Samo pazljivo znas, budi siguran da umes da letis ako se kurcis.

Nisam znao da je Terza predsednik i FKNP.

bombas - nije gledao utakmicu
FAĐO - gledao utakmicu

bombas: nisam gledao utakmicu, al cujem da je opet bilo muljanja i brutalne krađe u korist mezimice! Pa mamu vam noge će vam lomiti neka neka.
FAĐO: Kakva brutalna kazna matori, 4 im dali, opušteno, mogli još 4 dati, objektivno za klasu iznad svih u Srb.
bombas: MA ŠTA JA TEBI OBJAŠNJAVAM, KAD KRADETE I JA BIH KRAO DA MOGU, SAMO ZNAJ KAD KRADETE DA MORATE DA ZNATE DA LETITE. A KRADETE.

Pregenijalno.

Zasto ljudi imaju potrebu da menjaju reci onako kako njima odgovara da bi sami sebi ispali genijalni? Ne kapiram.

Hahahahaha realno Dio. Nego jeste naš bizgov solidno unakazio onog nesrećnika ali mediji pišu kao da mu je namerno raspolutio facu zarđalom sekirom iz čista mira nasred utakmice.

Što je fora oni su i igrali zajedno, u Smederevu, ono, da su krvni neprijatelji ne bi ga tako roknuo. A jbg, do jaja mu je uništio jagodičnu kost, nema veze što nije hteo.

To samo pokazuje koliko je stalo igračima do Zvezdinog grba, i da se trude, i srce bi ostavili na terenu, zadnju kap znoja da pobjede.
http://static.mondo.rs/Picture/540513/jpeg/povreda.jpg

Ma novinari su idioti. Bili i biće.

Što se penala tiče jeste diskutabilno. Kontakt je postojao i to jak, ali ne i namera. Opasna igra definitivno, samo me zanima da li je mogao tu indirekt da svira?
Crveni Sikimi stvarno ne razumem. Slažem se da je goša najebo, žao mi momka, baš sam se naježio kad sam gledao ali ni najmanja namera, ko da u duelu popiješ ne nameran lakat npr
.

Haha kako musavci tepaju jedan drugom Dio, Fadj i ostalo. Gej musavci.

Čega se ti hvataš ovde ne mogu da verujem. Budeš žestoko izjeban svaki put kad dođeš na ovu temu i onda se uhvatiš za neku ovakvu glupost. Pišem kako je kraće. Šta sam trebao da mu se obratim sa "autore humorističkog sadržaja na šaljivom sajtu Vukajlija Dionysio". Ajde ne smaraj.

E Fadj, proziva me Dio reci mu da me ne dira plakacu.

Haha, raćoni, pa 99% igrača koji naprave penal nema nameru da ga napravi, da l si svestan šta pričaš? To "nije postojala namera" pravilo, služi npr. kad igrača pogodi lopta u ruku, koja je uz telo (kapiraš da i nije bila tu ruka, svejedno bi ga pogodila u telo, nebitno je što je u ruku udarila), ae ne lupaj ok?

Ni ja ne bih svirao indirekt, svira se za opasnu igru indirekt, npr. ako kramponima ide ka glavi protivnika, a pošto ga je ovde udario, nije više opasna igra nego faul.

Za drugo pitanje isti odgovor. Ae zamisli da pošalješ evidentno igrača u bolnicu, i sudija kaže, nije teo teraj loptu dalje, ko ga jebe.