Prijava

Pokusavam da destabilizujem sistem, ako moji postovi otvore oci jednom protivniku zvezda srbija koncepta, smatram da je moja misija uspela:)

logicno,jer su iz srbije :p
pricas o kataiju kako ima dribling,ovo-ono.dribla neke debile u jelen sklj ligi.
nasi koji su uspeli su isli od slabijih ka jacim ligama.postepeno.
mogu da se kladim da niko nije ni primecivao kostica dok je igrao u nasoj ligi,a sada kostic bog.
katai sa oranica na bernabeu...
sve u svemu,videcemo :)

Eh.. :'(
https://www.youtube.com/watch?v=5uHbBTWA4ks

Bombas ja cu ga gledati i u Selti, ti si ga gledao samo zato sto je u Zvezdi.
Sanitarni, stalo mračiš sa tom spikom, sve ovde je govno, svi su govna, svi lopovi nemači pojma, poješće ih mrak i sl. Smara to. Katai je BOG FUDBALA, i ima realne mogućnosti da bude ok igrač, solidno pojačanje. Da l će da bude Nolito, teško, ali nije retard, nego najbolji tehničar u Srb zadnjih 10 godina. Neki bi rekli i jedini.

A kako nema veze s Kostićem kad je i Kostić ovde igrao, i mnogo manje odskakao, pa je sad igračina i u Bundesligi. Te forice ovde mu se svi sklanjaju su ok reći za fazon Sašu Ilića (ne zato što je FKP nemoj bombas da se cimas, da precrkneš, nego zato što je dostigao starosnu penziju), ali Katai je čovek koji je isto tako prolazio i Bugare, i Italijane, i Olimpijakos, koji jednostavno može da prođe bilo koga. Da l će proturati kroz noge Maskeranu, teško, al što da ne prca Granade, Osasune, Leganese i kompaniju.

Sad kad spakuje 20 golova za polusezonu u Primeri, i kupi ga Arsenal, jooj.

Katai će tek da plodi, zapamtite ovaj post!

Dio brate ne loži se, klasika za svaki naš transfer. Odbijamo, čekamo veću ponudu i onda ga damo za kikiriki.

Znam ja to, nego mi dosadno trenutno, pa daj šta daš. Bar da se malo ložimo.
Posle će da kaže da je Zvezda izašla igraču u susret i prihvatila manju ponudu.

Sanitarni, stalo mračiš sa tom spikom, sve ovde je govno, svi su govna, svi lopovi nemači pojma, poješće ih mrak i sl. Smara to. Katai je BOG FUDBALA, i ima realne mogućnosti da bude ok igrač, solidno pojačanje. Da l će da bude Nolito, teško, ali nije retard, nego najbolji tehničar u Srb zadnjih 10 godina. Neki bi rekli i jedini.

A kako nema veze s Kostićem kad je i Kostić ovde igrao, i mnogo manje odskakao, pa je sad igračina i u Bundesligi. Te forice ovde mu se svi sklanjaju su ok reći za fazon Sašu Ilića (ne zato što je FKP nemoj bombas da se cimas, da precrkneš, nego zato što je dostigao starosnu penziju), ali Katai je čovek koji je isto tako prolazio i Bugare, i Italijane, i Olimpijakos, koji jednostavno može da prođe bilo koga. Da l će proturati kroz noge Maskeranu, teško, al što da ne prca Granade, Osasune, Leganese i kompaniju.

Sad kad spakuje 20 golova za polusezonu u Primeri, i kupi ga Arsenal, jooj.

ko mraci?realnost.prodao driblinge nekim ljaljanima,odma najveci dribler.sve u svemu,previse ostrasceno gledas na stvari.do pre par nedelja se pricalo kako ce i zvezda da plodi u evropi,pa se sve svelo na bedan pokusaj.
tesko da je iko pratio kostica dok je igrao ovde,a ne da se prica koliko je odskakao.
videcemo.ako bude dobar moja greska.pocenio sam coveka.
voli popiti,a malo trenirati.to samo jos kod nas moze.tamo tesko...

Voli i da puši, to si zaboravio. Kao što voli 99% igrača. Ti misliš da su svi fudbaleri profesionalci, koji skidaju belo s rebara praseta? Takvih je najviše 1%, eto jebeni Ronaldo. Možda pričam ostrašćeno za Kataia, al nisam nijednom rekao za Zvezdu da će ući u Evropu, možda jesam ono u fazonu "AJMO JEBI KARAJ NEK NAS SE LESTER SITI PLAŠI", al ne ozbiljno.

Imam osećaj da tripuješ da je "preko" svuda sve ekstra, a ovde ništa nikad i nipošto, što nije tačno. Govana je svuda, kao što je svuda i dobrih igrača.

Inače, pratio sam ja Kostića u JSL, zaključno sa sezonom kad je Darko Spalević mađija bio najbolji strelac, a on špartao po poljanama među ljaljanima.

Sad se setih, Darko Lazović mađija u startnoj od početka sezone, Đenova prva sa 100% učinkom, slučajnost? Ne bi reko.

Dio malo realnosti nije na odmet. Nemas 12 godina pa da ne vidis kako prosecan italijanski ligas jebe tu Zvezdu sa pola gasa. Shvati, Srbija nije prva u Evropi po BDP-u, premijer nam je bolesni idiot,a Zvezda je go kurac u evropskim okvirima. Tamo su kiprani, azeri, kazaci, slovaci, litvanci, irci... Zvezda nije 10 godina.

ok,karikiras.
mislim da je mnogo vise profi sport u spaniji nego u srbiji.
sve u svemu,videcemo za kataija.;)
onaj radoja iz selte je odlican igrac,a nije se sralo ko da smo im boga poslali.

ROFL pa samo onaj dribling sto je prodao Ludogorecu u prvoj utakmici vredi vise nego svi driblinzi svih Zvezdinih igraca u zadnjih 5 godina. Da tom Ludogorecu sto opet igra LS. Vremena se menjaju, ni Bugari nisu sto su nekad bili. Najveci dribler u Zvezdi zadnjih 5-10 god.

Odgovorno tvrdim da ako neko ne vidi da je Katai majstor fudbala i da je odavno prevazisao okvire nase lige pa cak i Balkana u zivotu nema 3 treninga i 2 utakmice. Niti ima veze sa fudbalom uopste i prati ga povrsno, kao sto ja recimo pratim kosarku, taj neki rad.

Jedina stvar koja moze da ga spreci da uhvati poslednji voz da napravi karijeru je on sam, covek jednostavno izgleda nema samodisciplinu, nadam se da ce se promeniti i uspeti u Selti ili gde god da je otisao i gde god da vec ide..

Odgovorno tvrdim da ako neko ne vidi da je Katai majstor fudbala i da je odavno prevazisao okvire nase lige pa cak i Balkana u zivotu nema 3 treninga i 2 utakmice. Niti ima veze sa fudbalom uopste i prati ga povrsno, kao sto ja recimo pratim kosarku, taj neki rad..

uf...
jedino da je prevazisao okvire nase lige.
koji i nisu nesto preterano siroki da se tako izrazim.
da rezimiram.
dobar igrac,al mislim da nije dobar za spaniju.eto...
vi mislite drugacije.znacemo ko je vise srao do kraja sezone i recemo,eto,jesam ti reko.

Katai ima da potpise na tri sezone a za dve je na pozajmici u perudji

KATAI - PARTIZAI? SLUCAJNOST? NE BIH REKAO

Катаија може једино да сјебе то што не живи "правим спортским животом" као што воле да кажу многи новинари. Уствари, то је њега и сјебало по одласку из Војводине. У иностранству не гледају баш да ли скидаш масно са ребара, али не можеш ни као Психољуб из Пластика да дођеш на дерби и асистираш Мореири. То је сјебало и Роналдиња (кад је отеран из Барселоне), Адриана, Балотелија, умало и Пантелу. Саши Илићу је инострану каријеру сјебало пијанчење у Селти и коцкање у Галатасарају.

Ја сам уверен да је Катаи доживео у Звезди провиђење као својевремено Пантела у Обилићу и да ће направити озбиљнију каријеру. Ово што Дионизио каже за његове фудбалске квалитете, то стоји. Он је био већи таленат него нпр. Дарко Лазовић или Данијел Алексић и ако буде паметан и дисциплинован, продаће се за 2-3 године у неки много јачи клуб од Селте или Локомотиве. А ако почне да се зајебава, постаће Лола Смиљанић (ако га није срамота).

to talenat ne znaci nista.al ga nisu proglasili za veceg talenta od aleksica.u to vreme je aleksic bio neprikosnoveni bog talenata i neko ko ce biti nas mesi.
poceo je opet da igra.daje nekih golova u sent galenu.