Prijava

Dobar potez, treba dati sansu malom ako misle da valja. Kahriman je poceo opasno da kiksira, samo pukom srecom onaj njegov dribling u Novom Pazaru nije nagradjen golom..

http://www.mozzartsport.com/vesti/povratak-zvedinog-deteta-na-velika-vrata-manojlovic-stize-da-zaduzi-jedinicu/144719

Стварно после дужег времена један паметан потез.

Франшизинг

Kahriman je poceo opasno da kiksira, samo pukom srecom onaj njegov dribling u Novom Pazaru nije nagradjen golom..

Kahriman svaku utakmicu već duže vreme mora da ima bar jedan veliki kiks. Al nas je povadio X puta prošle sezone. Ipak sam za to da puste Manojlovića da brani.

Bombas kvalitetno nastavlja da se blamira. Bravo majstore. Mora da je tačno kad to kaže Ugljanin, a ništa od toga nije postojalo dok je smrad bio na vlasti. Kad je izvisio za fotelju, država Srbija se pretvorila u špansku inkviziciju. LOL

Ugljanin trazio da np protiv zvezde igra van novog pazara hahaha koji imbecil

Ljajić izjavio da su "neki" (a nije teško zaključiti koji, ovaj sad najbučniji) tražili pare da utakmica fino protekne, bez nereda, bez skandiranja, etc.

A i ona govnurda Rasim-večito-na-vlasti-Ljajić je našao da priča oklubovima. Dok ej bio u Partizanu onda nije imao muda počne priču o govnima na jugu, ali zato je sada sav hrabar.

Ma svi su pametni u picku materinu. Dok nisu u situaciji da nesto urade. Kad su u situaciji odjednom zaglupe...

I vucic pedercina dje mu zakon o privatizaciji?

Gonzaroo brt ne primaj se mnogo, ne mislim ni ja to sto kacim, ali bitno je praviti afere gde god se moze, prebaciti sport na mnogo vece nivoe, diskreditovati fss i sudijsku organizaciju i tako loviti u mulju gde mi jelte najbolje plivamo. Ljubi brt.

Haos, samo haos praviti do ivice gradjanskog rata pa i mi manjinci i opozicija da umuvamo nesto.

Gonzaroo brt ne primaj se mnogo, ne mislim ni ja to sto kacim,

Ma opusti se Bombase, znam ja da ti ne misliš.

Haos, samo haos praviti do ivice gradjanskog rata pa i mi manjinci i opozicija da umuvamo nest

Vama treba verovati, na sopstvenoj tribini ste napravili građanski rat, jebete se međusobno.

I vucic pedercina dje mu zakon o privatizaciji?

Каже Вучић да одређени људи врше притисак на њега и спречавају доношење закона о приватизацији. Чини ми се да мисли на Терзу и вође Делија.

E gonzaroo, ajd okreni redakciju pitaj koja strana desetka dolazi sutra u Partizan, znam da imaju info

Ko u srbiji moze da vrsi pritisak na njega? Nego mora neko da mu finansira kampanje ko i svakoj vlasti a nema nista bolje od sumnjivih transakcija prilikom transfera