Prijava

Pih, ja mislio ovaj treš romantizam ima više lajkova samo 33 hiljade.
Jbg, mnogo blamiranja za tako malo lajkova.

Hehehe jebe trash ne vadi. Cuj ovog, blamiranja, Dio ne budi od likova koji skandiraju Ciboni ustase ustase i misle da ih to vredja.

citam da hoce i vujakliju.kakav profil igrac.u proleteru bila taktika nabiti njemu loptu,pa onda on razgrce odbranu da dodje do nje.

Petko i treba da ide ako nece igrati pre Cveleta, iz principa bar. Jos ako zaradimo na njemu neke pare do jaja, ali onda ce da jure desnog beka koji ce trebati da se uigra. Petkovic je solidan.

Srnic, jebi ga, ne znam sta da mislim o njemu, takticki odradi dobro kao tu defanzivu, ima totalno drugaciju ulogu nego u Cuki gde je malo malo davao golove. Sad od te defanzive dolazi do toga da masi 1 na 1 u derbiju i jos nekim utakmicama. Nije mi toliko kreativan, ili se bar to ne vidi kad igra na terenu. Svakako je uigraniji od svih ostalih i ne bi trebalo da ode.

Ako neko treba da ide, to je Katai, da se uzme kes, Kahriman, da se pruzi sansa ovom klincu, FIbel, jer je go kurac, i Cvele, jer je dva gola kurca.

Cvele je solidan momak, ljudina, ali nije za fudbal. Nek kupi sebi čovek pokretni sto i prodaje kokice na Terazijama.

Eh da, za Srnića mi žao jer se vidi da je čovek radnik na terenu.

srnic je za onog roma lepkarosa moucea kanidja.
a kada je dolazio taj mouce,pomislio sam zvezda konacno dovela krstenog stranca.statisticki bio super.a ono lik van forme , kada ga vidis na treneu,pomislis 5 godina,a ono par meseci.mora da se drogira horsom.

inace,
http://www.021.rs/story/Sport/Fudbal/143724/Vojvodina-stopirala-prodaju-najboljih-igraca-i-najavila-borbu-za-titulu.html
psiho lalat ce sve da jebe

Hoce li to Zvezda da proda Babunskog?

Hoce li to neko da ga kupi? Ne, nista jbg.

200 evra i kupon na 20 posto popusta u autoperionici kod auto komande.
do bi bio gud dil

Ma moj kolega mu iznajmljuje stan, cuo da ga prodaju, pa se brine da li ce nastaviti da placa kiriju ako odlazi posto je makedonski bugaras. Sprdamo ga ceo dan, zato pitam, da ga sprdamo jos vise.

odvali nesto realno.otisao na okupljanje reprezentacije,a posle ce da produzi za ivanjicu.bice pozajmljen do kraja sezone.

Sikimić 3 meseca van fudbala

fudbal je mnogo izgubio

Klasicno se dogovorio Terza sa Kokezom, suspenduj SIkimu na 3 meseca, taman da ode u januaru, doveli su onog Ilica, decko nije video minut terena, mada ne bi ni trebao, ali kapiram da ce da ga forsiraju. Plus Orlandinjo krenuo da reseta, mora da se napravi mesta

Kog Ilića?

Inače, realna priča skroz. Orlandinjo 12+ golova daje opušteno.