Prijava

Ma mora vijera da se ispostuje do januara da se uznu neke pare

Katai dva miliona i 20% od sledeće prodaje...nadam se da će da ga uvale Španci za nekih 25 milki mada ni to ne bi bilo dovoljno za takvog igrača.

Cekaj sad kad ga Alaves proda Zvezdi za 6 meseci za 300k, jel to znaci da prodaju za 240k ili prvo Zvezda njima 300k pa oni vrate 60?

Ne znaci... procenti se racunaju na iznos koji je razlika izmedju dva transfera.. Hipoteticki ako ga prodaju za 22 miliona procenti se racunaju na 20 miliona (22-2)... U takvom slucaju bi Zvezda dobila jos 4 miliona.

zar nije selta nudila više od dva miliona?

dobro sad, ja ne bih išao u ekstreme i pravio računicu sa 20 milki, pre nešto izvesnije na 320 k da mi sračunaš

dusan1001
zar nije selta nudila više od dva miliona?

2 750 000 su nudili, ali su nešto sa platom zezali izgleda. A i ovo je da se pomogne malom Alavesu. A i jebe mu se, manja je konkurencija, u Seltu je došlo par solidnih igrača sad, tako da ono, ovde mu je bar sigurica. Ako se pokaže dobro, ići će u jači klub, ako ne, jbg.

Inače Zvezda dobila 1.8 miliona, a Partizan za Lukića milion ipo.

Mislim da se odgovor sam nameće

Селта игра Лигу Европе, довели су лика из Мидтјиланда пре месец дана за фину пару и довели су Росија пре неки дан на позајмицу, који ће им курац играч који иза себе има две добре утакмице у квалификацијама за ЛШ и ЛЕ (и то му још приде Селта даје да одради лекарске прегледе у Пазови, па се и Лестер заинтересовао (можда да одмени Мареза који је можда могао отићи последњи дан), па Троицки је имао бољу причу за онај допинг тест његов).... Титра им јаје што може забити хет трик Раднику из Сурдулице....
Тако су медији преносили и пре неки прелазни рок да Воја Станковић јебени прелази у Лацио.... Добар је Катаи за нас и Суперлигу, ал' није талентовани клинац од 20 година, кад би такве партије и код нас имале неки значај (Грујић, Живковић итд.), да га траже бољи клубови од Алавеса, Аталанте и Брижа.... Јеб' га, требали су балвани да потпишу дужи уговор од двогодишњег са њим, овако се сводимо на Мучеа, Руиза и Кангу уместо лика који може да спакује 20 голова за сезону....

Kati je lenj momak jebiga

Los posao sa Kataijem, i los klub realno.

Realno brt slazem se

Zato što im je povoljnije milion odma i milion do kraja godine, nego 3 do kraja 2017. Jedino da se nadamo kao da će odatle u Barselonu za 40 miliona, pa mu 20% dođe još 8 miliona. Haha, hoće.

Vieira odbio da ide s njim za milion i njemu 600k po sezoni.

Nego jesi video šta radi Voša, tražiću slobodnu da će Paćo biti treće mesto ili niže haha.

Dio nije milion kasnije vec 800k, Katai je prema ugovoru imao 20 posto transfera, ali je deo novca oprostio.

A što kad nešto načuješ, nećeš lepo da saznaš kako je, nego eto izmisliš da upakuješ kako misliš da bi možda bilo?

Znam samo da je drvo Brasnjavi dobio milion ipo, a najbolji dribler univerzuma par stotina vise. Nesto debelo nije u redu.