Prijava

Ne pravi niko sranja, ako si gledao derbi video si sta je cas navijanja, cak i cigani priznaju da onakvo navijanje nije vidjeno u Srbiji. To je vise privremena anomalija.

Ajde da ignorisem bombasa, ali brate dzoni, toliko je godina proslo, i dalje iste tripove furas... :(

nisam mislio da je neko odlomio stolicu i hteo da se tuce sa drugim likom od preko puta koji je isto to uradio.
jug bi bio krasan da nema elemenata koje je ubacila drzava.samo da se njih kurtaliste i ostaju andjeli.ne bi rekao da je tako...

a samo ta raja pravi sranja?ovo ostali kul?

jug bi bio krasan da nema elemenata koje je ubacila drzava.samo da se njih kurtaliste i ostaju andjeli.ne bi rekao da je tako...

Me ne pričam o sranjima, pravi to dosta ljudi, nego komentarišem samo kako je to stanje trenutno, da se nadovežem na ono što je neko napisao zašto je istok vikao "Vučiću pederu", a Jug nije. Ne pričam o cvećkama ili bilo čemu. Šarolik je Jug, kao i sever uostalom.

Ajde da ignorisem bombasa, ali brate dzoni, toliko je godina proslo, i dalje iste tripove furas... :(

Koje tripove? Odgovarao sam na post normalno.

slazem se za sarolikost.
ima to i kod navijaca drugih klubova.da nisu zvezda i partizan.

Nadji mi dvojicu sa severa da ne glasaju sns i priznacu sarolikost.

Ja sam Roberta Bombu Jr. izabrao sasvim nasumično kao predmet zlostavljanja, te sam se isprva osjećao i pomalo loše zbog toga, ali sa vremenom se ispostavilo da se radi o sredovječnom čovjeku koji svjesno ograničava svoje intelektualne kapacitete na nivo Rasnog iz 2013-te (koji je tada imao nekih 12 i po godina), tako cijenim da je sasvim korektno potencirati priču o vađenju sjemenki od paprika iz njegovog čmara kurčinama kalibra 60mm.

Ciro prestani o kurcevima ljudi ne znaju kako da barataju s tim informacijama. Kurac, kurac, kurac.... Jebo te ko da ga niko drugi nije primio.

I kazem ti, dok Oly ne potvrdi forum ne prihvata tvoje tvrdnje.

Promijeni nik u Pusac jer si PUŠAČ KURČEVA!

zdravo bombas,ja i clanad cemo te bacati okolo kao malu bicarku

Ok brt ne mozemo sad ta te ignorisemo, imamo neka posla jer cekamo Olija

A evo ga. E ok, sad shvatamo ozbiljno i moracu da se povucem.

Brt Oli dok ne potvrdi ne mozemo biti sigurni.

hahah kakav GLUPAN

jebala zvezda vosu.
reko covek da ce im dati 4.
dali.
posteno

Dobra utakmica, igra Vosa fin fudbal, ali smo realno kvalitetniji od njih, ne za ovoliko mozda, ali se nakupilo svega tu, fino smo se i ispromasivali... Sve u svemu, mislim da ce Vosa sad da krene da grca, ne u tolikoj meri kao prethodnih godina, ali ono, remi tu i tamo, poraz neki od Spartaka fazon..

Mi odigrali drugo poluvreme odlicno, i 20 min prvog, posle stali i opet neki bunker, a to se i u derbiju videlo da ne ide. Donald najbolji na terenu, Ruzi se konacno probudio, Lune solidan, cak isao u neke prodore. Huga nije htelo, sta je covek masio sve ti jebem, ali se bar video trud.

Picke u Meridianu nisu htele da mi daju na slobodno igru Zvezda daje 4+ golova.

Sledi uvek neugodna Ivanjica, nece valjda Javor da ljulja... :)

Moze li neko da se seti kad su madjarska govna dobila Zvezdu u takmicarski bitnoj utakmici?

Pa normalno da ne mogu da nas dobiju, kad je takmicarski bitna, nabijemo ih, kad nije, pustimo ih.