Prijava

porgutaću igarče

Bombi sta tebi zapravo smeta, tj sta bi tebe ovako kao navijaca partizana usrecilo? Sta bi ti uradio da si neka vlast sa SD CZ?

Ništa brt, ja Zvezdu kao instituciju izuzetno poštujem i nikada me nećeš videti da pljujem. Ono sa čim ja imam problem je masovna podrška delija izdajničkom režimu, ništa više. Sećamo se dobro spasi Srbiju i ubij se Tadiću... a taj pederko nije potpisao Brisel, jebao je Mila kao sužnja, o šipcima da ne pričam... sve to ne bi bio problem da se ne predstavljaju nekakvim Srbima.

Ok, ja sam totalno van te price oko politike, zanimalo me samo detaljnije sta ti smeta..Ok, postujem stav. Mislim tj ubedjen sam u vezi ove masovne podrske delija sistemu, ne zaboravi da se niko nista od obicnih navijaca ne pita, evo kao sto je i kod vas sad situacija oko ove price sa Mutavim, poneki zvizduk ipak ne moze da spere bruku koju ste dozvolili a sam si rekao da ne sme da se reaguje jer se ljudi boje za zivot..mislim da je svuda ista situacija, ko ce da talasa, za cije babe zdravlje, ma daj, izdajnici su i jedni i drugi serem im se u usta

Bas naprotiv, ne pricam ja oko sistemske podrske... jedno je mafija sa tribina, drugo su navijaci, pravi navijaci. O njima ja pricam. Nisam ja brate na Marsu, poznajem 100 cigana, kunem ti se do jednog glasaju Vucica. Ljudi koji nemaju veze sa politikom, tribinama i ostalim.

Jedino i iskljucivo iz razloga sto je dobar Zvezdi. Sve ostalo je nebitno, nek je izdajnik kakav jeste, mi ga glasamo. Cekaj bre majku mu jebem, nemam nista protiv, ali onda ne kenjajte o nekom srpstvu. 5 oktobra ja sam vodio 2 autobusa grobara na demonstracije u Beograd, iako se zna koliko su socijalisti pomagali Partizanu. Cao zdravo, licimuri kurve pederi

Ja poznajem isto 100, moguce da tajno odu i zaokruze br 1 al niko jednu rec lepu rec nije rekao za tog govnara..Covek osvoji 50% nemoj mi reci da masa grobara ne glasa za njega tajno,ma idi, ja apsolutno ne delim ljude na taj nacin,govna svuda ok ljudi svuda i to je to..ne pricamo o rusima i spancima nego o srbima koji vole razlicite boje, nema tu po meni nikakve dublje podele, povraca mi se od spike jao vidi sta je rekao Bata Stojkovic samo pravi beogradjani vole zvezdu il sta je Dusko Radovic imao da poruci, demagogija

Stojim iza svega sto sam rekao, znamo svi da je to istina. A tebi sve najbolje.

poznajem 100 cigana, kunem ti se do jednog glasaju Vucica.

Ja poznajem 300 i samo jedan glasa. A on je Andrej Vucic.

Cak vise znam Grobara koji glasaju za Vucica nego nasih. A pritom, to da neko glasa ili ne glasa za neku stranku samo zbog desavanja u FKCZ ili FKP je ravno , pa ne znam cemu. Idiotizam klasican.

Tako da pusti te price, sve ovo sto radis ima najmanje veze sa Vucicem, jer da si u neko drugo vreme dosao na Vukajliju, pjuvao bi nekog drugog i Zvezdu ujedno, odnosno njene navijace.

Vučić je sapsitelj Srbije.

5 oktobra ja sam vodio 2 autobusa grobara na demonstracije u Beograd

Hahahaha, ma ti si vozio dva autobusa grobara na demonstracije, po sistemu jednu jebem a druga mi puši.

Koji je majstor bombas, prirastao mi je srcu nekako, skoro ko rasni. xD

Bonbas, od 10 ljudi, koliko znaš da nisu izašli na izbore? E to je najveći razlog što Vučić ima 50%, a ne "ma cigani jebemihusta glasaju jer im POMAŽE".

Jeste, evo skupimo se svi što navijamo za zvezdu i idemo da glasamo za Vođu jer je išao u Zagreb i tukao se sa hrvatima kad je bio rasnih godina.

E da, jedan snajper odavde, retko svraća, al i kad svrati, ćuti, našao Fibel kastrova dokumenta kartice i govna, crnčuga izgubio hahaha, fazon crnčuga prvo što je uradio kad je došao u Bgd, učlanio se u Grand kazino.

http://i.imgur.com/VQyGgWa.jpg

Ma to ga fazon Supic odveo, ono dovedes ortaka, dobijes 1000 din da igras....

supic na bonusima pravi kintu na ruli.poslednji udar i eto kinte.700 din

Ono sa čim ja imam problem je masovna podrška delija izdajničkom režimu, ništa više. Sećamo se dobro spasi Srbiju i ubij se Tadiću... a taj pederko nije potpisao Brisel, jebao je Mila kao sužnja, o šipcima da ne pričam... sve to ne bi bio problem da se ne predstavljaju nekakvim Srbima.

Hahaha jebote bog koji je ovo post. Pa kakav je to nivo retardacije potreban da poveruješ u masovnu podršku Delija Vučiću. A onih 100 cigana koje poznaješ, a koji kao glasaju za Vučića te najverovatnije samo turiraju pošto vide koliko se pališ. Rasni je za tebe malo dete i bukvalno i figurativno.

ko je uopšte napisao ovaj retardizam?

Lose forma realno,ali guramo i dalje.

Plavsic mnogo bolje igra kad ulazi sa klupe,Sikima reseta. Od Poletanovica mi se sere

Drugo tri plus U HVA ĆE NO.

Oba ola Zvezde su bila neregularna, ruka i ofsajd.