Prijava

Ja ne znam sta se grobosi bune kad nema ofsajda ako lopta ide unazad. Plus je bio u liniji sa igracem pitanje da l je bio ofsajd.

Hahaah mislim da se ne bune zbog ofsajda xd

Па и ако се буне због фаула код гола, какав фаул ало играч на 3 метра од њега, па свашта...

Rukom je igrao boaci bre

Prvo je bila tabla znači priznaje se.

Miladine srpski sine

Haha deki dobro si se toga setio steta gazimoodo nije tu xd

gledao sam samo prvo. neverovatno mi je da lopta izadje onoliko sa terena i da sudije to ne vide.
inace, dosadno bilo prvo u picku materinu.da nije bilo laznog gola, poluvreme za zaborav.moracu da pogledam sta je bilo sa tim igrama rukama.procitao sam samo naslove.

глуп си псето ударио је главом...

имаш и оне курирове клипове са успореним снимцима гдје се види да удара главом

Glupa ti keva sto te nije abortirala

Ps brate, kakve su to prozivke jbt.

Elem, ipak je bila ruka. To je to.

https://youtu.be/4iEPYe_YTqc

Нема везе. Боље два нерегуларна гола него да је било 0:0. Вођа жели мир пред изборе, није му договарало да било ко победи, таман кад је Партизану платио учешће у Европи. За Звезду није хтео да да.

I tako mu vracaju, skandiraju na tribinama vucicupederu! Je l to zasluzio? Ouuu vejt.

А Бомбаш гласа за Јанковића. Па кад је тај Јанковић устао као заштитник грађана (а ФК Партизан је удружење ГРАЂАНА) против одлуке УЕФА? Никад! Само наш премијер! Синиша Мали подао стан у Бугарској (сад има само 23), Андреј Вучић је морао да да велику позајмицу брату, кум се такође учипио. То су све вредни и поштени људи који мисле на добробит нашег спорта, без обзира на навијачку припадност.

Bombas je mali ostrasceni covek, pun gorcine i nezadovoljstva. Da vlast podrzava partizan, on bi nalazio neka opravdanja zasto je to normalno.

Njegov stav treba uzimati sa rezervom.

I pseto kakav god da je, ima zdravija shvatanja od bombasa.

Bombas da je zena bio bi dara bubamara.

Pseto da je zena zvao bi se klementina, isao nedeljom na buvljak da kupi plasticni lavor obucen u ljubicastu sinteticku haljinu i ribok d pamp patikama od sina.