Prijava

sto bi se reklo 12 igrac za pojedine.

ahhaha psovao, jadan sudija, a ko je upućeni izvor Bljuca, Vesić?
Ovaj sudija je dobio nagradu da sudi derbi kola umjesto da je suspendovan. A igračice zvezdanaesterca se sudaraju po terenu. I onda će samozvani Grof da kaže kako je neki novi Kairat u takmičarskoj formi a oni tek došli sa Pohorja :D
Jedino se na Balkanu otimanje i krađa nagrađuju.

Ајде, не серите више! Пенал је постојао, било је контакта, Јесте Боћаи пао као да су му ноге поломили, али јесте контакт постојао. Црвени за Антића је глупост јер шта је све сељачина Ђурђевић говорио судијама у дербијима, требало је да добије 10 црвених картона. А и нешто нисам примећивао да вас је раније било срамота Толетових титуле, поготово на због оног непризнатог гола Милијаша и још гомиле затворених утакмица (Хајдук, Металац, Борац, Инђија, Смедерево), а да не заборавимо и захвалнице Толету. Победу посвећујем Бомбашу, знам да је доживео нервни слом кад је Боаћи пао. Опуштено, још 4 пенала до титуле и тишина тамо. Гледајате да изгубите неки бод од Јавора и Радничког да вам Вођа не би опет заврнуо опет славину.

Da, Tole sve namjestio, pa i one 2013/2014 kada ste bili prvaci, pa eto i ove prošle 15/16 sezone Tole dao Partizanu, sve je Tole :D

Inače su fudbaleri elokventni, zahvaljuju se degenericima u crnom kada ih kradu i maltretiraju, ja ne znam šta se to desilo Đurđeviću i Antiću. Inače, ovi iz Krcunije sve akademici, citiraju odabrane dijelove iz "Sokratove odbrane"

E groblje HAHAHAHAHAHAHA

То је та авамгарда и глодарски треш ретардизам, све читаоци Данила Непогоде!
https://pbs.twimg.com/media/C-rt6rkXgAM78p4.jpg

Srpski fudbal mi se baš ono solidno gadi, i osećam neku nelagodu kad vidim šta se sve radi. Ali mi nekako bude baš milo i toplo oko srca kad vidim ove poštenjačine kako se brecaju i pene. JEBI KARAJ PRDI ZVEZDA ŠAMPION

Meni je najjace sto lik place LIK JEBENO PLACE XAXAXAXA PLACE

DAITE IZROVATIRE ONE CIGANSKE POSTOVE OD PRE KOJU GODINU
"NE TREBA NAM KUPLJENA TITULA"
AHHAHAHAHHAHA

Futbalzki Klup Crfena Sfisda je najjači to je šampijonski klub i najjači je ole ole ueeeeeeeee

Ајмо сад преокрет лаган

SAD CE 2:6 SAMO DA NE ZAKLJUCAJU SVLACIONICU!

Bojim se da će naši da odjebu direktivu na poluvremenu :(