Prijava

Veci su debili bili na desnom beku na prvu loptu pomislm na celavog pantica i zdrala mikica koji je i traku nosio

Ali lepo skretanje sa teme xd

Где је и шта ради Бобан Ђорђевић, придошлица из Новог Пазара, наследник Павла Нинкова?

mikic kren'o sa dobrim tempom menjanja klubova.ko oni brazilci koje niko nece,pa zavrse ponekad i kod nas.svuda po par meseci.on i perovic,dva sabrata,opet jasu.

Али је Едсон, Терзино откриће, баш напредовао - до 4. лиге Бразила!

taj je odigrao vise ozbiljnog fudbala nego sto ce vecina sadasnjih zevdzinih igraca zajedno odigrati.3 sezone u sao pulu.malo botafogo,pa figurenense.

Ипак је Буња био шампион у довођењу играча: Јаковић, Вукобратовић, Обрић и босански Зидан - Мирнес Шишић. Или је беше Шишића довео Ивић?
(Јебем, ти каквих смо се ми играчина нагледали претходних 10 година.)

vise je slovenacki.rodio se tamo i igrao za reprezentaciju slovenije.
vukobrat je bio mlad,igrao za vosu redovno,za reprezentaciju.logicno je uzeti klinca.nije on meni bio nista posebno,al svi nesto srali da je odlican.ne mogu reci da je nelogicno pokupiti njega.jebi ga,desi se da se mlad igrac raspadne ili prestanu da ga guraju.
ustvari,nije on bio toliko ni los koliko ga je boleo kurac za fudbal.

nije los ni tekst kada se klikne na nekog od njih. od zapocinjanja evropske avanture do dozivljavanaj sudbine kao u napetom holivudsko trileru.

Kada se igra uzvratna utakmica finala Kupa?

Evo saće Terza samo nešto da sredi oko FSS-a, igraće se na Mitić Rajku, Zvezda će imati početnu prednost od 2 gola i jednog igrača više. Utakmica će početi tako što će neko od Zvezdinih igrača izvesti penal!

EDIT: Kako bi sve bilo regularno ;-)

Vojsko moja vojsko moja ne zovi me sada

Све сама изузетна господа су те новокомпоноване вође Делија и Гробара. Воле Звезду и Партизан за све паре.

citam da ce potpisati vujadina savica.
covek ima bogatu fudbalsku karijeru(u odnosu na kakve sve dovode),al se bas nije naigrao.bilo je tu i povreda.
nesto kapiram da bi mogao biti dobar za nasu ligu.ovaj mi dodje ako neko ko ce ili odigrati dobro 90 posto meceva i opet se negde prodati ili odigrati 2 meca, biti povredjen, bitu i sukobu sa navijacama/samim sobom.

http://www.nin.co.rs/pages/article.php?id=109917

Prva recenica posebno... evo materijala za UEFU i FIFU kolko oces, ajoj koja budala i ne krije uopste

boli njih tuki sta mi radimo u nasem mikro okruzenju.
njima bitno da ne ubijema gostujuce igrace i ne zapalimo stadion u gostima.

dovela zvezda filipa stojkovica.onog sto je posle nase mlade otisao da igra za cg.rekao da im je obeca,jebi ga.
sem tih evidentnih konflikata u glavi,lik nije los za nasu ligu.verujem da ce da lomi jer hoce da se proda opet.osetio je ozbiljniju kintu,pa ne verujem da mu se rilja na cuki za soma evra.