Prijava

Mislis zvezda vraca stojkovica posto su ga oterali sa sve srnicima pa ih onda hteli nazad

sta god mu radi,potpisace ga na 2 dine
pominju i mijailovica,al nema tu leba.

Hahahh pa mi jebeno krećemo od prvog kola kvalificija za Ligu Evrope, igramo protiv maltežana nekih

Pa dobro bar ste nosioci ahahaha

sto su ti maltezani imali/ju interesantne trenere.relativno poznati i dobri igraci.tedesko,luis oliveira i mark rajt.
tedesko je sadasnji

За ову из '86. се слажем, јер не може неки леви суд који није имао везе са ФСЈ-ом да додељује титуле Партизану, ако је првобитну одлуку ФСЈ-а прихватила УЕФА. А ова из '46. је глупост.

ЕДИТ: И навијачи Вардара не признају титулу Партизaна из '87.
https://www.youtube.com/watch?v=3TiJbkLKWoI

i sta ce biti ako im vrate?
sta se desava.organizuju opet kup sampiona
za '86 godinu.

Ma pustite to igramo kvalifikacije danas ale ale ale napred zvezdo samo hrabro protiv maltežana da se izbori neki pozitivan rezultat od makar 2:1 a u revanšu je posle sve moguće!

Fender Stratocaster
За ову из '86. се слажем, јер не може неки леви суд који није имао везе са ФСЈ-ом да додељује титуле Партизану,

Уставни суд није леви и небитан суд, већ је де факто први у хијерархији и тада и данас.... И та одлука је на месту била јер шта који курац има да се опет игра последње коло....

Ово данас се осећа на неку победу од 2-0.... И онда као лудница јер смо победили Малтежане 2 гола разлике....

A sta danas se igra to? Hahaah jos ni na moru nisam bio xd

Ено, Аршавин забио 2 гола за Каират већ....

ps
A sta danas se igra to? Hahaah jos ni na moru nisam bio xd

Hahaahh baš sam isto pomislio danas, uvek me uhvati prvi nastup zvezde dok sam tamo ili čim se vratim, kad oni sad igraju U JUNU pa lol

Pa ja obicno idem u avgustu pa me drugo kolo(nase drugo kolo ne drugo kolo kvalifikacija) hvata tamo al ove godine izgleda ispadamo i pre nego sto odem xd

Gledam Zvezdu 4.25 min i dodje mi da odgrizem palac

na rezultatima kada odes na postave,ima neki lik henrike.pise da je nas.
brat henrike srbin otisao trbuhom za kruhom na maltu da radi ko konobar i rekreativno igra fudbal.