Prijava

Упоредите сад темпо Паћиног и нашег меча...

U revansu ako ne bude letaleka i grbavca prolazimo 1/1

Ne igraju nijedan od njih. Rodic ce biti spreman, a ovaj nemaze i da hoce. S tim sto ne znam hoce li grunuti sa 2 spica, ili opet s jednim.

Добри смо били са 442. Само задњи везни да буде нормалан и нема проблема.

Fan fekt: Zvezda, Partizan i Videoton zajedno vrede 55M evra. Krasnodar 80M evra.

za 55 milja bi mogao da kupis celu srbiju sa sve njenim gradjanima,a ne zvezdu i partizan.

Ovo je totalna bombonka rezultat bio.

Pa nema sta ako pobedimo u beogradu idemo dalje ako ne pobedimo ne idemo jelte. U principu ovih 3:2 za njih je isto ko 0:0 da je bilo(jedina razlika je sto sa 0:0 ili 4:3 u bg ispadamo a sa 3:2 ne prolazimo nego su produzeci)

na b92 tekst kako je sumljiv drugi gol krasnodara jer je lopta mozda bila u autu pre centarsuta.
lik im dao golcinu i slepi sudija to ne prizna,pa sada seru.da ispadne i da su oni osteceni,kako nije samo krasnodar.najgori smo u svemu sto postoji na svetu.

Haha zajebavas? Sad cu da vidim xd

Inace sudije imbecili klasicni, pomocnici dizali zastavice kad god nisu bili sigurni tri ofsajda nisu bili ofsajdi a onaj gol ja ne znam kako nije video lopta bila metar jebeni u golu meni nije trebao ni usporeni snimak bukvalno a i linijski je morao videti to jbg

Doduse jeste i njima progledao kroz prste onaj domingez ili kako vec levi bek je u pitanju je pravio faul za zuti karton nad valjda srnicem kod coska kaznenog i sudija pusta prednost i ne daje mu drugi zuti. Mislim ok je i prednost ulazimo u sansu ali daj mu posle karton idiote. Zaboravio lik izgleda

ima brate.snimak sa mobilnog otprilike.jako ozbiljno odradjeno :D

Ma ovo je jako dobar rezultat. Na psihološkom planu nije ništa gori od 0:0 jer bismo se sa 0:0 vrlo verovatno povukli, igrali oprezno i protiv ekipe kao što su ovi, sigurno na kraju primili gol i time najebali. Ovako moram da jurimo da damo gol i to je to. A kad god da ga umuljamo može dobro da ispadne. Ja sam zadovoljan.

Ovo za aut je moj ćale rekao u toku prenosa, ali nisam video. Valjalo bi videti, lolo.

Mislim da je to samo drkanje kurca, ne deluje da je prešla liniju. Sudeći po tome gde je igrač.
http://i.imgur.com/dH3MUmX.jpg

da je kojim slucajem postojala bilo kakva verovatnoca da je aut.svi igraci zvezde i svi ostali sa klupe bi potrcali ka sudiji da kukaju.terza bi u 9 i 15 idao saopstenje kako su ostecni.verujem da terza ima vec sklepana saopstenja. ako izgubimo i ako pobedimo scenario.u nekom steku je trece.ako navijaci ubiju nekog protivnickog igraca.
pederi nas pokrali, mi igrali hrabro i izgubili.videce oni.
pederi nas pokrali, mi igrali hrabro i pobedili.Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka.

Суђење синоћ реално било катастрофа.

Ma nije ovo aut nemoj se zajebavamo

Ma to, sudija od sinoć ima oooozbiljnu dioptriju. Svaka druga sudijska odluka je bila pogrešna.

Al boli nas đoka, litvanac, vise mrzi ruje nego nas. Lolo

Pa rekao sam vec da je sudjenje bilo ocajno. Ne mozes ni ocekivati ne znam kakvo sudjenje jer su ovo kvalifikacije za ligu evrope, to sto je nama prebitna utakmica ne znaci da je i zapravo bitna uefi, gledaocima, sponzorima pa samim tim i ne sude sudije prve klase. Srecom, ovaj put nismo osetili po grbaci to lose sudjenje kao sto smo navikli nego eto malo pogurase i nas