Prijava

Imaju uvek brze napadače, pa zbog toga valjda. :)

oj pazarci pošto su vam čvarci nanananananna
žajkovitooo

чуј ову музику у позадини јој мајко...

Džoni, mnogo je zanimljiva ona statistika za penale, a je l' ima neka za priznate neregularne golove i za poništene regularne golove protivnika, svirane ofsajde koji to nisu, i obrnuto?
Dodeljene kartone, svirane, i nesvirane faulove?
Kada te sudija favorizuje ili potkrada, sigurno to ne radi preko dosuđenih/nedosuđenih penala, ili bar ne samo tako.
Šta bi trebalo da nam kaže ta statistika? Je l' da se u poslednjih 5 godina najviše navlačilo za Vošu i Zvezdu? Hehehe, kako da ne.
Ja za ovu godinu imam utisak kao da se Tole istalio sa nekim, da li sa Vučićem ili kim već, u fazonu eto Zvezdi (sirotinji) titula, al' neka mene na mestu preCednika FSS...

U jedno budite sigurni, onog koji u bilo kom sportu osvaja titule (pogotovo u nizu), sudije sigurno ne kradu, najčešće baš naprotiv.

Kada te sudija favorizuje ili potkrada, sigurno to ne radi preko dosuđenih/nedosuđenih penala, ili bar ne samo tako.

Ne naravno. Ofsajdi se često koriste u favorizovanju. Penal je krajnje sredstvo. Dosuđen, a i nedosuđen.

Šta bi trebalo da nam kaže ta statistika? Je l' da se u poslednjih 5 godina najviše navlačilo za Vošu i Zvezdu? Hehehe, kako da ne.

Ne, nisam to rekao. Bila mi zanimljiva statistika, posebno zbog Voše.

Ja za ovu godinu imam utisak kao da se Tole istalio sa nekim, da li sa Vučićem ili kim već, u fazonu eto Zvezdi (sirotinji) titula, al' neka mene na mestu preCednika FSS...

Ja sam i dalje ubeđen da je mi uzimamo i da 3 boda stvarno nije nešto nedostižno. Dok ima matematičke šanse da je uzmemo ja u to verujem.

Ma dostižno je na terenu, ali igrice se igraju van njega...
Gledaj samo kazne posle crvenih. Ne kažem da nije nemoguće kazniti nekoga za postupak poput Ninkovićevog tolikim brojem utakmica, ali kod nas to nikada nije bio slučaj. OK će biti ako to postane pravilo, u suprotnom sumnjivo je.
Ovo malo što sam gledao Zvezdu ovog proleća stvarno je mnogo bolje izgledalo nego jesenas...e sada da li su štoperi i Lazović doneli toliku razliku, ili ima tu još nešto, ne znam.
Ono malo što sam gledao Partizan, sem u Kragujevcu gde je izdominirao, bilo je Bogu plakati...
Pogotovo na primer utakmica kod kuće protiv Radničkog, auuu - iščupani bodovi!
Tako gledano, i po trenutnoj formi, u derbiju Zvezda je favorit, da ne kažem, što bi rekao Sloba Santrač :"Odgovaraju nam dva rezultata."

Gledaj samo kazne posle crvenih. Ne kažem da nije nemoguće kazniti nekoga za postupak poput Ninkovićevog tolikim brojem utakmica, ali kod nas to nikada nije bio slučaj. OK će biti ako to postane pravilo, u suprotnom sumnjivo je.

Pa nemam pojma. Mislim Ninković je kreten. Meni uopšte nije zasmetalo te 4 utakmice što je dobio. Voleo bih 5 da je bilo. Zato što je kreten. Šta se on uvek nešto zaleće kao budala, kada sa njim nema ništa veze. Razumem ja da se iznervira neko kada je nešto vezano za njega. Čovek je, nije mašina, ali ovde se pokoška dvoje, nema ništa tu specijalno, malo guranja i kreten pritrčava da....pa ne znam ni šta je ono bilo...da ga kao čvokne po glavi. Jedva čekam da ode iz Partizana.

Tako gledano, i po trenutnoj formi, u derbiju Zvezda je favorit, da ne kažem, što bi rekao Sloba Santrač :"Odgovaraju nam dva rezultata."

Stvar je jedostavna. Ako odigramo kao vi šrošle godine kada vam je isto samo pobeda značila onda čestitam na tituli. Sećam se vrlo dobro da je većina ljudi koji navijaju za Zvezdu iskomentarisala prošli Derbi rečenicom: "Bolje da smo se zaleteli svim silama i pukli 3:0 na kontre, nego ovako 1:0, a da ništa nismo radili celu utakmicu". Situacija je sada obrnuta i ja to mislim. Neka se zalete makar, pa ako popiju po pičci, šta da se radi. Barem su probali, potrudili se.

Idu dva ortaka na Pazar, platio bih da mogu dole :)

da me stara sarani sutra odma :D

Пичко, несмеш хахахаха

Ja bih trebao da idem al realno da se cimam 10000 sati da ispušim za kartu?

Тата, исто ко и бојкот у баскету, не иду под заставом а сви су ту :)
Претпрошле године шатро бојкотују баскет прва екипа бригадира на трибини само у кежуал мајицама :)
Једино ако их мурија не испребија на улазу у пазар, ал не би требало :)
ЕДИТ: групе већ имају 300 карата за себе :)

Несери Цокула несмеш на утакмицу!

Нисам реко ја да идем, већ да ће ићи оне главе из група :)

Ал ти си пичка па НЕСМЕШ АХАХАХА

http://www.sportal.rs/news.php?news=123623
Bu ha! Tole NAMESTIO! Kme kme nameštaju titulu, Vučić platio!

Nego, oćel biti stvarno neobrezanih? Ja cenim da će biti, kao zabranili ulazak navijača u grad, kur moj. Pa iz samog grada će gomila da navija za Zvezdu... ali videćemo već.

nema grobara koji su ZNALI da je namešteno da se igra bez publike
samo nisu rekli da će da bude bez zvezdine publike

JEBI MUDŽAHEDINOA