Prijava

Х ехе Ск о ч коб аш сив раг ола н

Први смо јер смо мање лоши од Партизана били до сада.... Нови Пазар, екипу којој игра јебени Дејан Русмир, смо једва добили из Милијевог слободњака....
ЈЕБО ФУДБАЛ, одбојкаши освојили титулу, нико ни реч да зуцне....

Свака част момцима на титули, али кога боли курац за одбојку, реално.

Baš to, drago mi je da su osvojili al' jednostavno me smara da gledam. A i nemaju mi evropska takmičenja draž u odbojci, ne pratim, šta mi znači da dođu neki Italijani u LŠ (ili EL kako se već zove) kad ne znam nijednog igrača.

али кога боли курац за одбојку, реално.

drago mi je da su osvojili al' jednostavno me smara da gledam.

+1

Фудбал је најважнија споредна ствар на свету остали спортови су ту да анти-таленти за фудбал имају нечим да се занимају у животу и време које треба да прође између светских и европских првенстава учине бар мало занимљивијим и подношљивијим.

Ја, љета Господњег 2014, април месец.

Pošto niko nije napis'o: Jebaćemo Radničkoa! Ide li ko odavden? Vratili pederi stare cene karata 200, 400 i 500, sreća, pa od štopera dobijam za dž kad nemam sa kime da idem na Sever, pa odem sa drugom ekipom na Zapad. Zajeban ovaj Radnički, bilo bi lepo ovo dobiti, mada se sutra može očekivati kiks grobara, nije Napredak naivan, igraju lepo, iako smo ih dobili 4-1, jebali su nam mamu.

Ako skontam prevoz idem ja.

Ma šta da pišemo kad je prvenstvo namješteno. Sređeno je da Zvezda bude prvak i toeto. Kao i prošle godine.

Фудбал је најважнија споредна ствар на свету остали спортови су ту да анти-таленти за фудбал имају нечим да се занимају у животу и време које треба да прође између светских и европских првенстава учине бар мало занимљивијим и подношљивијим.

Ја, љета Господњег 2014, април месец.

Puši ga ljomberu. Slepi Retard, košarkaški poznavalac, dvaesprvog aprila dveiljadečetrnejste.

Ide li ko na derbi? Jebali su kevu sa cenama, mislio sam da se skupim sa ortacima da odemo na istok pošto nisu svi cigani, al sad izgleda da ništa otog...

Jedino od derbija i može lepo da se zaradi, jebi ga. Nadam se da će sutra bar 10 iljadi da nas bude.

JA DA SAM PEĐA, A FALA BOGU NISAM ČITAV DERBI BI VRTIO JEDNU PJESMU
OSVAJANJE EVRO KUPA ZA TEBE JE SAAAAN TI SI SAMO MALI PARTIZAAAAAAN
SAMO TO DO KRAJA TEKME, I KAD IH RAZGUZIMO 45:0 ĐURĐOVDAN POVEO. PIŠAJ PO SIROTINJI!

Ta pesma nema smisla više, jer postoji stih "Imaš mnogo manje osvojenih titula", što više nije slučaj :) Možda za nekih desetak godina kada im ponovo pobegnemo na +10.

A КОЛИКО ЈЕ ПАРТИЗАН ОСВОЈИО КУПА? EВО ЈА ЋУ ДА ТИ КАЖЕМ - 12. А ЗВЕЗДА? - 14. ГРОБАРИ ТИШИНЧИНА

Ta pesma nema smisla više, jer postoji stih "Imaš mnogo manje osvojenih titula", što više nije slučaj

ima ona JEDNA koju ćemo zauvek imati viška u odnosu na njih

http://www.youtube.com/watch?v=bYMVgRLo7IQ

Ta pesma nema smisla više, jer postoji stih "Imaš mnogo manje osvojenih titula", što više nije slučaj :) Možda za nekih desetak godina kada im ponovo pobegnemo na +10.

MA ŠTA NAS BOLI KURAC, SAMO PJEVAJ OPAAAAAAAAAA

I NEMA VEZE STO ZVEZDA NEMA VEZE.....

...što sam pijan jaa lolo