Prijava

Metnuo ga Planić na debiju. I, naravno, Kahriman opet bez klin šita.

http://youtu.be/crlxenEpMJM

Izgleda ok ekipica, jesu to sve kurton igrači, al' teško da može bolje u ovoj situaciji.

Biće još ''pojačanja"
Lazović ide 99% do septembra

Kako li će smiriti navijače zbog Bosančića? :(

Ја мисим да ми је ово досад најјаче лето што се тиче Звезде. Нема утакмица у Европи, нема нервних сломова. Пуче ми курац шта се дешава у клубу, ко долази, ко одлази, ко се исповраћао по Карамели на сплаву… Чекам јесен да пратим мало домаћу лигу, чисто због мазохизма. Милина.

Нема утакмица у Европи, нема нервних сломова.

+4125352

Сасвим очекивано да регулишу ово с босанчићем, као што се и причало - изгледа да је милијаш већ неко време знао да иде.
Е сад, да л' су отишли онима с трибине, попушили дватри курца или су им ћушнули нешто пара, сигурно јесу, не би ови тек тако попустили, као што ни гробари нису хтели да попусте за стојковића док им нису згурали нешто пара. Јебем ти и клуб и навијаче и треба да се угасимо или макар цела трибина да буде покривена жицом, и то тако да сваки навијач засебно буде ограђен бодљикавом жицом, семе им јебем више и кад багра решава о клубу.

fudbal se igra zbog navijača

Јесте, да. Али не послују навијачи у клубу, него школована багра, и немој да ми то мењају, једва сам се навикао на ову говнарску гарнитуру, само сад треба да за спортског директора ставе пеђу са шипке.

peđa ni tribinu ne ume da vodi kako valja a ne klub

ПРЕСТАНИТЕ ДА ЛУПАТЕ ЈЕБЕНЕ ГЛУПОСТИ

Одувек сам то хтео да напишем. Наставите сад....

Džoni Mijalilović jbt , čovek faktor stabilnosti u Zvezdi. Kakvo povraćanje. Pišam se na ekipu koja ima to govno u svojim redovima

Opet razne price a kurac cemo dobiti.

Нека је Џони сељачина колика и јесте, нека се леши свако вече али одиграо је најбоље од свих прошлу сезону.