Prijava

Ne znam kol'ko je pouzdano, vidim i mozzartsport piše, ali piše i o interesovanju evijana.
Jebemliga, boljeg svakako nemamo, savićević će opet da dobija 10-15 minuta po utakmici a deluje kao da se sa većom minutažom oslobađa pritiska i igra malo bolje, a mali ristić će imati još manje prilika nego sad, sem ako ga ne bude gurao na krilo.
Edit: ma jebo savićevića, nek' čeka do decembra, ipak je ninković pojam za naš fudbal.

Ninković će dobiti Milijaševu minutažu, ali će verovatno Bosančić dobiti Savićevićevu.

Spartini navijači

https://pbs.twimg.com/media/BwJsk1eIcAAjTdi.jpg

Cestitam nam na tituli! :)

Franjevci su sami sebe poslali u propast, imamo fikseve za LE, a sa onim timom, bez Drincica, da pevaju ako im ne pobegnemo vec na polusezoni.

Nine vrati se, sve ti je oprosteno! Realno ne moze Bosancic da nam vodi igru, treba neko ko i kada nije na nivou, da jednim potezom resi tekmu. U svakom slucaju, jebemo, karamo...

U KOJOJ STE GRUPI U EVROPI

ulogovo sam se samo da kažem
DUVAJTE GROBARI

neko pamti bari
neko fljamurtari

jebiga

To su bili slavni dani naše prošlosti.

Ali dobro, sreća pa sad kad smo posrnuli čast našeg fudbala braniće nam tako drage komšije, poznate po tome što su kroz svoju istoriju izbacivale fudbalske gigante. Okej izbacili su Njukasl. Jeste da je to engleska Jagodina, ali to im je ja mislim najveći skalp.

Nadam se da će dostojno braniti čast srpskog fudbala, kao i uvek.

http://4.bp.blogspot.com/-0DJARAkG454/T4el1C2Y1fI/AAAAAAAAAtI/K41QsMjWGac/s640/screenshot_dinamo_partizan_5_0.png

Okej izbacili su Njukasl. Jeste da je to engleska Jagodina

hahahahaha

BARI BARI BARI AHAHAHAHA

Pa nije Džonovane, evo postavio sam i vaš najveći uspeh odmah pored. Dobri ste bili protiv Jagodine, još tad igrao Širrer za njih. Imao 72 godine i bubreg mu prokišnjavao, ali pusti majstor je to.

Kad držiš šift i ukucaš 1991 izađe ovo

!))!

SINE, ZAPAMTI, ONI JESU BILI SVECKI PRVACI
http://i.imgur.com/Rb5hfxk.jpg
ALI MI SMO JEBALI ENGLESKU JAGODINU

први пут сам сад пустио овај клип са ћирковићевим голом 11 година после тога и тај "историјски подвиг" је још јаднији кад овај дебил страјнић каже да је то најузбудљивија утакмица у историји партизана, као да нису играли неко финале тог купа шампиона мајку му, тачно осетиш тај неки јад у гласу дотичног, не може ни да се радује кад зна да му је највећи успех клуба улазак у такмичење које су мусави цигани освојили

да, увек се хватате за то име такмичења које је исти курац, европско првенство за клубове и најјаче фудбалско такмичење

јеботе, нисам се овако расправљао пешес година, недостајало ми је

ти стварно мислиш да сте били достојни противници галактикосима или су вас пустили да се играте због мијата? у сваком случају, звезда је дефинитивно била најбоља у европи и на свету те године, а ви који сте једнаки реалу сте били отрешени ко слина у дербију

pa da ali cim ste vi bili najbolji u evropi mi vas otresli sledece godine i osvojili ligu lagano.

u godini u kojoj englezi nisu igrali, napoli bio sampion italije, protiv grashopersa i drezdena... ako se ne varam igrali su i zidan, figo, bekam, pa svi. nikog nisu odmarali. a posto nisi gledao njukastl ocigledno nisi ni real partizan. raul dao gol rukom iz ofsajda...