Prijava

Буква каже неком да је буква.

hahaha smiri se
eo ti busxman, grudvaj se s njim

Марш, бре, педеру дрогирани! Опет ниси сигуран да ли си педер, педофил, едиповац или само наркоман па те хвата паника. Рекао сам ти да ја нисам твој дилер који ти је увалио лошу робу, ни твој психијатар који ти је преписао лекове које не делују.

hahah kako je lako vola izdrndati

toro volino

http://www.multihracky.cz/files/17609/kostym-spanelsky-toreador-17st209138.jpg

Hnjo hnjo, ja tek sada video penal franjevaca.. :)

Daleko od toga da ne bi dobili tekmu, Radnicki je fazon jedna od 3 najlosije ekipe u ligi, ali je svakako smesno.

Онакав Раднички би добио и Трговачки из Јагодине.

hahah kako je lako vola izdrndati
toro volino

Који си ти мандрил!

I to im sudio ,,naš'' sudija, Majo, pa nek' se bune.

E, neka ga je Despotović muno konačno.

Nasao sam novog Kasalicu u ekipi i jebacu mu milosnu majku svaki put kada bude igrao.

Kvazimodo Gavric.

bvdlga - TO JE TO
jebeš mi sve
genijalno zapažanje

to je ta igra
to je to zračenje

KK - kvazimodo kasalica!

makedonsko momče dobro

Odavno sam ja pričao da Gavrić nije za klub veći od borca iz čačka, a kamoli zvezdu. Vidi mu se u faci i držanju da će uvek biti degenerik.
Očajna igra, kao stvorimo neku šansu, al' traljavo, falkao nam je nešto van tima, makar u prvih 60 minuta koliko sam gledao, ovi nazad kol'ko-tol'ko odrađuju posao, al' je i pored toga bilo par šansi za borac, ne daj bože da je neka ekipa koja ume.
Doduše dobro, igralo se bez par standardnih igrača, trudili se jesu, pokušavali jalovo, nema šta. Neki više ne mogu i ne umeju, al' jbg, šta je tu je.
Lazović me mnogo smara u poslednje vreme, baš nezainteresovano deluje često.

Svaka cast tom liku sto se setio toga, zamisli koliko bolesTan moras biti da razmisljas u tom pravcu...

ал билмез није ни онај новинарски упитник ставио у наслов, нити било какав доказ и аргумент у сам текст

већ видим гомилу малоумника како шерују ову глупост

Pa ono da je iole neki normalan medij preneo...pa čak ni ono normalan, nego fazon eto Kurir ono, neko dno, pa ajde da nabacimo čisto, ovako....šta je bre ovo?