Prijava

Gei parada pomerila termin utakmice Partizan-OFK, ja stvarno ne razumem zašto ljudi ne igraju u subotu..

Mislim da ovde nije poenta u tome Dio, nego malo, malo pa neko iz Zvezde izjavi ili napiše da nije to Zvezda iz Malog Mokrog Luga da se sprdaju sa njom, pa se ovi valjda smorili više.

Kod nas ne koriste valjda Bumbarevo Brdo često u tom kontekstu.

Партизан има и сајт, а Звезда нема.
http://www.partizanbb.com/web/

Иначе, ако су нам рекли. И треба. Стварно свирају курцу више са тим "нисмо ми Звезда из ММЛ-а".

Ma rek'o to Džoni iz sprdnje, setio se da i vi imate svog "velikana". Meni prvom ide na klinac to, šta vređaš ti nekog, likovi praktično veličaju tebe, ti uhvatiš pa ih jebeš.

šalim se, igramo ko govna

било ехтра, мало касније сам ушао (на запад) па сам морао да седим на пола метра од ограде која дели нормалан свет од мајмуна и јебига почо ја да се дерем кад је било оно јави се запад и тако попичкарамо се ја и још двојица а остали гледају, јебига на западу усто ја и можда још десет људи, ништа сујем ја њима мајку гребићку а живим овде… који сам ја јебени дегенерик тачно ће да ме изнабада нека будала

осећам се ко цокула сад

Realno nam je tuzna igra trenutno. Mnogo bolje je izgledalo sa klincima na pocetku sezone. Gavric je idiot, i ovaj gol mu nista ne znaci. Despotovic mi je do jaja bio u mladoj i u Spartaku, ali ovde se ne vidi. Jedina dobra stvar je sto ne primamo golove, ali kad nas neko nakanta, bice zajebano!

Nisam verovao da ću ovo ikada napisati, ali Milijaš je izgleda kod vas obavljao vrhunski posao.

Gavrić: Gol za pokojnog oca i porodicu

Ok, tebra, nisi dao gol za osvajanje Svetskog prvenstva...

Kolko je taj momak meni antipatičan, jednostavno fudbaler Zvezde ne može da bude te fizionomije lica i tijela. A pored toga stvarno nema nijedan kvalitet da igra za prvi tim, loš loš looooooooooooooooooooooooš igrač

đe mue vrat?

Mešavina Kvazimoda i sina DragAna.

Ja došo da vas pitam kakvo vam je stanje u klubu, koji su igrači došli, koji otišli, imate li para, kako žena, deca i tako to...

Jebi Terzo glupog FFSOA!

Сјебали су се тактички, суспендовали га због овог ултиматима матором, он ће сад да ради и даље, онда ће да крену да кажњавају Звезду и онда ће да пусте Богданова на Толета на утакмици против Албаније.

Terzić iz fazona vaš gubitak pozz