Prijava

Biće međunarodni skandal ako prekinu pjenu od mora!

На утакмици са Хрватима пре петнес година нестало струје. Нестало данас са Доњим Сремом који је из Срема који је део НДХ. Случајност? Неби реко.

tad pustili Kapelske kresove
sad Pjenu

dobro e uočio sime!!!

Prekinuli, treba da gledam bogalje bosančića i despotovića umesto lepih crnogorki :(

I da, koja je prognoza, do kog minuta menja bosančića i despotovića, a ubacuje luku i avramovskog?

јел почело то уопште?

ау јеботе опет се бламирају са овим прошењем за смс...

Гледате ово говно од фудбала уместо Реала и Барсу, убијте се.

gledo sam i partizan bešiktaš
ništa me ne može slomiti

bosančića zavezati za klupu

Jebote, mene bole oci od ovoga. :D

A pritom sam pao da nasi govnari daju dva u prvom za 15 soma, sve im jebem, moze ovog Bosancica bar jednom sut da ukenja. Koja kurcobolja, pritom ovi zeleni dresovi njihovi su katastrofa.

ovo je užas
postajemo partizan jebeni

Miksovao sam sa Real - Barsa... Čemer od fudbala.

Ponovo igra od pretprošle sezone, smorčina do bola.

Penal je bio, ali bolje da nije.

Lazović NULA od igrača, go kurac.

Ovakve bede Partizan kanta po 3:0, a nama dosta 1:0. Trebalo je da izjednače pizda im materina.

Волео бих да завршимо пети или шести на табели

Sad se vidi da nam je Milijaš bio bukvalno 50% tima.

Од наредне утакмице ћу играти са најбољима, па ћемо видети како ћемо даље, који су играчи за Звезду, а који нису

Nadajmo se da to znači da se Lazović seli na klupu.

http://www.crvenazvezdafk.com/vesti/najvaznije/9323/Lalatovi%C4%87+-+Ovako+ne+mo%C5%BEe!.html

Zar je toliko očajan ove sezone?

Po mom mišljenju jeste, a mislim da se i drugi slažu.

Jednostavno, forsira a ne ide. Pogodi jedan od deset centaršuteva, ne može da predribla skoro nikoga, ne pogađa slobodnjake, šut iz daljine slab (golman hvata živu)...

Da nema to ,,ime'' koje je ostvario u nekim mečevima i da ne žele da ga uvaljaju ne bi video teren sa ovakvom igrom lvl Mirić.