Prijava

Igra Planic. Po onome sto sam video protiv Cuke, teska vezara.

pozz

Odličan planić, sad će makar da se igra fudbal, sramota da se brane sa igračem više.
Sudije se malo prejebale, al' baš nezgodne situacije za procenu, jbg sad.

Rakić ne može da se snađe u ovakvoj postavci igre, napolje i jović u igru.

Odlično suđenje uz dve sitne greške koje ni etkinson, kujpers i mažić ne bi videli da su pomoćnici.

Rakiću jebem ti sestru! Napolje bre invalida, pišaj to što on uđe u tri stopostotne šanse kad je bogalj.

Nece da udje, ne mozemo ga damo, golman brani ko nezdrav, a i nas je sad Rajkovic spasao..

Da planić nije dobio crveni sad bi gledali mrtvački fudbal sa sirovim napadima i linijom odbrane na gol crti, ovako je makar interesantno, hvala mu dakle.

Domet Darka Lazovića je tim iz sredine tabele rumunske lige.

na kraju kola partizan 6 bodova prednosti uz 11pobjeda, 1remi i 1poraz. pomisli strendžer dobar ovaj partizan, nije burazeru partizan dobar, već su ostali loši

A nivo Lalatovića je Donji Srem. Dečko nije ovo za tebe, idi šibaj lobetinu sa Duletom Petkovićem.

Dva klinca iz ove postave radničkog su okoreli zvezdaši, zevali na tribini ranije nonstop, al' kidaju mamu im jebem, dokazuju se izgleda, ja očekivao da popuste malo.
Edit: i ovakvom lazoviću se daje kapitenska traka.

aahahahha otresi lazovića kao slinu

Krajnje je vreme da se pomire s tim da od titule nema ništa, da se dovede jedan kvalitetan štoper i levi bek da bi se sačuvala pozicija za evropu, i da se puste klinci da igraju konstantno. Rajković je standardan, da se ubaci mali jovanović u startnu, ristić, jović i onaj još jedan klinac, grujić, kako već, jeste valjda grujić.

Jebote glava me boli koliko smo losi. :D

Цоа, они су се помирили одавно, крајње је време за нас да то исто урадимо.

ja ne znam kako je bilo ko mogao ocekivati titulu.rasapa se klub,poodlazili igraci,dovedeni neki klosari.malo se probudila nada,al to je sve kratkog daha.najbolji napadac ti rakic,a bog na beku mijailovic.da se ne zove zvezda,bili bi 7 do kraja sezone.ova nasa liga vredi samo kada je derbi,pa se pokolju na terenu.i nekada kada vosa nekom nesto otkine.

Планић, Лазић, Катаи, Мијаиловић и Деспотовић су највеће штеточине у екипи.

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/9455/djordjevic-trener-lalatovic-mi-kaze-da-neko-odozgo-brani-da-igram
Је л' зна неко је овај Ђорђевић?

Meni krivo što nisu klošari primili jedno pet komada, mada ih ni to ne bi osvestilo

Da li je neko čuo izjavu Lalatovića posle utakmice?

Је л' зна неко је овај Ђорђевић?

Da, Mijailovic je za njega izmislio fudbal, to ti dovoljno govori.