Prijava

Sad i Adiju tj njegovom bivšem klubu mora da se isplati 300 000 jura.
Preljepo

kakav je fmp u fudbalu, da se to integriše?

previše je ovo duga da se može i sanjati o ekonomskom ozdravljenju kluba
ma kakvo ozdravljenje, preživljavanje je nemoguće

ubili su nas, nema tu šta

Ne bi nas spasila ni fuzija sa Eplom

onim tom nesrecniku isu imali da isplacuju neku bedu.5-10 ljada evra.verovatno kakav je igrac i 500 evra bi bilo puno,al opet...
makar je bio na ekskurziji.

Нема нам друге него да склопимо договор са Чукарчким око издавања имена и грба.

Steta za tog Salamija, cinio se kao Borha.

gg3+ večeras

na 1 pala kvota sa 1.62 na 1.4

Steta za tog Salamija, cinio se kao Borha.

Nadam se da se šališ.

Inače sviđa mi se što je OFK na mejdan protiv Spartaka poveo 8 omladinaca, odnosno dao im bodove da bi isti povukli ručnu protiv nas,

Moram da priznam da smo podigli nameštanje prvenstva na iši nivo tim potezom. Puna podrška za Tvorzu

Haha ja znam jednog koji je udvostrucio platu na toj utakmici.
Fun fact: igrac je spartaka lol

E i sanitarni maks ugovor je sada 10k mesecno tj 120k godisnje, tako da to u ovim uslovima mooora dobro da se zasluzi.

Jbg da su mene poslusali prosle godine sada bi nam dug bio 15 miliona.

gg3+ večeras

Aminujem.

Nadam se da se šališ.

Jok, buca crni, kapiram da bi ovde plodio. Dao bi bar 4 gola... :D

Imajte u vidu da je buca crni, retko pojačanje kome smo videli sliku pre nego što je došao. Sad, da li su ih inače skrivali od drugih timova, da im ih ne preotmu, ili su dovodili totalne anonimuse, nije teško skapirati.

Crnci su svi isti. Vrlo lako može da se podvali drugi čovek.

Crnci su svi isti. Vrlo lako može da se podvali drugi čovek.

Biljiraš Rasni. Neverovatno kakvo blago može da se pronađe u gomili besmislenih stvari koje izgovoriš. Ovo je stvarno do jaja izjava.

Crnci su svi isti. Vrlo lako može da se podvali drugi čovek.

Aminujem.

Ja mislim da Bruno Mezenga onaj spočetka što je muno dva gola moćnom Ventspilsu nije isti onaj koji se kasnije gubio po terenima u Ivanjici i Kuli.

Ja znam 3 kineza kojamimaju istu ličnu kod nas. Braća i otvorili radnju. Nikad ne bi pogodio koliko koji ima godina. Tako da kapiram da nam uvale i tako po nekog crnca. Nekog amatera, a onaj koji nam je trebao doći igra i dalje u Bocvani.

PUNIIIII AHAHAHAH