Prijava

Поштено, не мислим да је рука, дискутабилно ту и тамо, зависи од угла, срећом (по нас) судија је био испред - одакле и ми гледамо сад, те је видео ту - раме јбг, да је био иза играча врло могуће да би свирао руку. Није баш пријем грудима, ал' раме се не свира као рука, јасна ствар.
Мада, била би штета да му пониште овакав гол, па све и да је лактом примио, ипак клинац има 17 година јбг.

А у поређењу с рецимо игуаиновим голом против волфзбурга - нема говора о руци.
Мада сам ја пристрасан кад је мали јовић у питању, једини ми је он још готиван играчић, ова остала говна и не гледам.

Jovic, ristic, rajkovic sto se mene tice.

Verujem i da mali grujic ima potencijala ali dok ne odigra par meceva ne bih ga komentarisao previse.

Nema još saopštenja... Dulo krpi bulje Mačvanu i Pawlaky, nema vremena da napiše sveobuhvatno saopštenje kako svaki put kad Jović da gol negde u svetu umre sepet majih zeka.

ono u najgrdjem slucaju moze biti rame,a to se ne sudi.
sve u svemu,lep gol.

http://mondo.rs/a787974/Sport/Fudbal/Partizanovaca-sve-manje-u-Humskoj.html

Dok neki idu s utakmice na utakmicu, nekih se ne skupe ni hiljadu dve...
#nismoisti

http://static.mondo.rs/Picture/402567/jpeg/zvezda-5

Hahah, na svakoj slici Mbođ, Paćo ima Čempija, mi imamo Mbođa!

mihajlović u sredinu.....

kakav kurac vijagra
ovo odgledam i koji će mi kurac

Ja se posle ovoga svaki put raznezim samo bi se mazio i zasuze mi oci malo

https://www.youtube.com/watch?v=UR-fgOF4Lms

ДАН ЗА ПОБЕДУ !!!
Ајмо Ристић ајмо Лукица само силно само 5:0

Uvek mi je bila blamčina ova pesma bore đorđevića, čuj molim te, poooobeda, tiiiitula... radost naša... sad hrabro na gol, sa svih strana grmi marakana... 'ajde molim vas...
Danas napetih 0:0, eventualno ako oni uteraju neku smejuriju sebi samima, pa bude 1:0.
I cenim ofanzivnu igru, puno prelazaka na protivničku polovinu!

Zdravo zovem se Dejan, imam 27 godina i navijam za Zvezdu jer
Стеван Стојановић
Душко Радиновић
Слободан Маровић
Владимир Југовић
Рефик Шабанаџовић
Миодраг Белодедић
Илија Најдоски
Роберт Просинечки
Дејан Савићевић
Синиша Михајловић
Дарко Панчев
Драгиша Бинић
Влада Стошић
Горан Василијевић
Ивица Момчиловић
Жељко Калуђеровић
Милић Јовановић
Горан Јурић
Раде Тошић
Владан Лукић
Љубиша Милојевић

Je l' ovo Zoran Babić, ono govno iz sns-a sedi u loži ili mi se priviđa?

CRVENO BRATE MOJ!!!!

Prekid totalni, podvući crtu na prvenstvo do sad, partizanu titulu i da lepo odložimo ovaj fudbal jedno 5 godina, nije za nas.
I sad bih voleo da ih poteraju van tribine, i na kapijama oleše pendrecima po bubrezima, sve do jednog, pička li im materina.

Iskljucen mi net bio, pa nisam mogao da diskutujem.

Derbi katastrofa, nula od fudbala, Partizan bolji bio. Mi na momente imali u drugom inicijativu, ali sve jalovo u picku materinu. Na sredini nas dobili, nema sta. Nasi bekovi da odu iz fudbala, ne iz Zvezde. Katai najbolji po meni, Parker se trudio, ostali kacamak.

Sto se tice desavanja na tribinama-ono sto sam i ranije znao, sada je potvrdjeno. Grobari su najvece picke na svetu, avangarda koja kaisevima i drugim sranjima udara po ljudima sa decom, deci i devojkama. Obicni bezmudasi kojima zelim sve najgore u zivotu. Izazvali su incident (da li je to bilo planirano ili ne, jebem li ga), a onda se povukli kao jajare. Mnogo mi je zao sto su na istoku vecinom bili ljudi kao ja ili neki drugi simpatizeri, i koji i kada su imali prilike nisu im iskopali oci i osakatili ih za ceo zivot. Jebem im sve da im jebem. Gamad odvratna.

Sever se popalio, i posle ono sa policijom je bilo tuga. Lik jebeni uzima ogradu i gadja coveka, padaju u kanal ljudi, tuga. Sve zbog odvratnih miseva.

Derbi kao derbi je tuzan, a opis toga ko smo mi a ko oni moze da se ogleda u onom patosiranju pederka sa bakljom. Nadam se da mu je slomio vilicu. Pedercine raspale.

Ova titula koju smo ''namestili'' je miljama daleko, a igrom i time sto ih nismo dobilli u dva ovosezonska derbija ni ne treba da je osvojimo.

Cuo sam da je potpisan ugovor sa Gazpromom na 14 miliona, tako da cemo igrati Evropu, odnosno pokusati da prodjemo prvo kolo.

EDIT: Avangarda
http://cdn.tf.rs/2015/04/25/Tuca-navijaca-148-Veciti-derbi-23-670x398.jpg