Prijava

Nisi baš bio na sajtu poslednjih 14 dana brt?

Već mu daju sedam dana.

nisam video jbg RIP

"oni kazu da se nisu plasili ali ja mislim da jesu"

LOL ALA IH JE JEBO MILOVANOVIC, PISAJ PO GROBARIMA

SPERMA

SPERMA SVUDA

http://s27.postimg.org/734d3eawj/grof.jpg

Ovo je zaista prevrsilo svaku meru. Ja zaista ne mogu da shvatim da neko moze biti toliko naivan pa da misli da ce vladati vecno. Zna se sta su uefini zakoni povodom mesanja politike u sport. Ovo je vec poslato sa preko 50 mejlova na razlicite fudbalske instance.

Nemoj posle da kukate kad vam se jedini preostali clan sportskog drustva zakatanci i da krivite nekog drugog. Ovo je definitivna sramota i mislim da je celom svetu jasno o kakvom se drzavnom i politickom projektu radi. E sunce ti jebem, premijer da im ugovara trenera, pa toga nema ni u Obali Slonovace.

Voleo bih da mi neko da odgovor da li postoji drzava u kojoj je moguce sledece: 1. Jedan fudbalski klub smanji dug za 11 mil. eura za 15 dana 2. Jedan kosarkaski klub sa 17 mil. eura duga ima budzet koji je medju 7,8 najvecih u Evropi 3. Na celu oba kluba su lica koja imaju kriminogenu proslost, dokazani nasilinici i napadaci novinara 4. Jedan politicar u ponoc smenjuje upravu fudbalskog kluba i uvodi svoje kumove, prijatelje i partijske vojnike, a u kosarkaski brata i poslusnike 5. Jedan politicar smenjuje i dovodi trenere ne samo u tom klubu, vec zabranjuje nepodobnima da vode reprezentaciju (slucaj Stanojevic) 6. Jedna stranka vodi kampanju za promenu celnih ljudi fudbalskog saveza 7. Politicar, stranka i klub imaju grupu "svojih" klubova sa kojima igraju namestene utakmice o cemu spor pokrece UEFA (spartak, vojvodina, jagodina, ofk beograd...) 8. Jedan klub ima svoje ljude u discpilinskoj komisiji i sudijskoj organizaciji koji imaju direktan uticaj na donosenje sudijskih odluka i izricanja kazni (penali, crveni kartoni, jedan mec suspenzije za divljanje od 45 min...) 9. Planski se rusi najveci protivnik fudbalskog kluba (primer Trojanski konj) i kosarkaskog kluba (finansijsko i medijsko razapinjanje) 10. Nosioci vlasti stranim ambasadorima i gostima poklanjaju dresove jednog kluba, umesto reprezentativnog ... 77. Cilj je jasan - da bi se u jednoj drzavi zivelo bolje jedan klub jednog vodje mora da dominira!

Poyy ne chitam owakwe gluposti

pa isto je bilo i za onog slovenca, prvo na razgovor kod svetog ace po amin pa posle pregovori.

nego ne znam otkud hrabrost ovom mocartu da pise ovo, glumi nekog taksistu lololo

Josh jedna glupost.

ahhahahaha trojanski konj jebeni, idi bre leci se

Vučiću pederu daj i meni malo toga što koristiš keve ti. Post ti je prepun proseravaja.

Ahaha vucicupederu stvarno si peder

Ovaj vučić peder je trol-retard.

Poyy ne chitam owakwe gluposti

idi bre leci se

Vučiću pederu daj i meni malo toga što koristiš keve ti.

Ahaha vucicupederu stvarno si peder

Kakva kanonada argumenata, prava pravcata esencija mudrosti. Posto ovakav sklop licnosti vlada, jer je prirodno da slicni slicne biraju, razmisljam kada je moja zemlja dosla u situaciju da ovakvi budu vecina. Ili smo oduvek bili takvi, samo sam ja to malo previse romantizovao.

poyy ne chitam sam sebi pishesh, owo mozesh da radish i kaizenu u pvt, isti droj ljudi prochita tvoj post

Pisi jos macore da imam sta da citam kasnije veceras uz buksnu

a ciji je dupli ckode?
ili od kog ckodea je dupli...

Rasni
poyy ne chitam sam sebi pishesh, owo mozesh da radish i kaizenu u pvt, isti droj ljudi prochita tvoj post

lolo rasni
o z l o j a đ e n
z
l
o
j
a
đ
e
n

Neverovatno mi je da postoje ljudi koji imaju bilo kakva očekivanja u vezi sa Zvezdom u sledećoj sezoni. Još neverovatnije da postoje oni koji prave bitniju razliku između nas i franjevaca leta gospodnjeg 2015....