Prijava

jedino sto mi pada na pamet zasto je dosao da bude trener je uvaljivanje igraca iz golubovaca po azerbejdzanu preko zvezde.ne sporim da je los trener,vec mi je cudno da covek iz rusije dodje da vodi raspad klub.

cudno da covek iz rusije dodje da vodi raspad klub.

Svinja? Dobro svinja jeste oteran, nije imao gde drugde, ali šta bi odgovorio da je neko pitao za kme kme?

nisam skapirao sta zelis da pitas.

Ne čudi me. :)
Da li ti je bilo čudno kad je svinja dolazila iz Rusije da trenira paću? Dobro, jeste oteran, nije došao ali svejedno, da li je tada bilo čudno, ili lj000baawww avangarde?

valjda mislis na vujosevica...jebemilga.ne znam kakve veze ima partizan i basket sa tim da je bozovic dosao u zvezdu,a ne verujem da mu je to neki veci uspeh posle rusije.da je sto puta oteran,mogao je otici u kini ili negde di jos ima para.jedino sto mi pada na pamet je valjanje igraca sa rajom.

Nema nikakve veze...
Crnogorac, ode da radi u Rusiju, posle toga kad završi putešestvije/oteraju ga, dođe u Srbiju i bude trener tima kojeg voli/iz kojeg može da valja igrače (lool).

Nikakve veze, ovaj gore opisani je došao iz ljubavi, zato što je dobar čovek, a ovaj drugi, gore opisani, je došao da zgrne pare.

Khm, kako to ide u mozgovima vašim, ako je došao u paću, DOŠAO JE ZATO ŠTO BI RUKU DAO ZA PAĆU, a opet ako je došao u zvezdu, ista 99% situacija, ĐUBRE LOPOVSKO DOŠ'O DA SE OPARI NA NEJAČI, VUČIĆ PLATIO!

ne razumem o cemu ti pricas.
moras shvatiti da ne rade za klikere,vec za pare,a zvezda ih nema.
opet ne znam kakve veze ima vujosevic sa ovom temom.
jer ako kazes da zvezda nema para,volis vujosevica...

nikad ne zamerajte fudbalskim navijačima paće

TUŽNO JE ZNATI DA TVOJ TIM NIKADA NEĆE BITI PRVAK EVROPE I SVETA

zvezda nema para!
picko grobarska!

Pa ako opet ne razumeš onda il' si debil, il se praviš debil.
Ili je tačno da krme plaćaju 30 000e mesečno, kao što su neki pričali. Tada, samo tada, to što ti nije jasno može imati smisla.

29.05.1991 je datum kad je napravljena večna razlika između nas i njih
Ha ha

ili ne navijam za partizan,pa me boli kurac za pominjanje svinje,ljubavi,zvezde,partizana...
zvezda je bankrot i raspad klub.cinjenica.dovesce neke retrade iz afrike,2-3 povratinika i one koji ce igrati za dzabe.

Dio idi leči se pozz

Da, ja da se lečim što lik izjavljuje da je trener došao da valja klince, samo zato što je došao iz Rusije.

http://fudbal.hotsport.rs/2015/05/30/terizc-otputovao-po-pojacanja-crvena-zvezda-dovodi-reprezentativce-slovenije-i-crne-gore/

Ovaj Andraž ume da trči, levom ni u kadu...
Vukčević ne znam ni kakav je, al u svakom slučaju, radiji su mi Jugosloveni pa kakvi god, nego crnci izjelice.

29.05.1991 je datum kad je napravljena večna razlika između nas i njih

nova era, vreme se deli na ono pre i posle

Nama je počela 25 gonina NOVE ERE

i da budeš liga peta
ti si bila prvak sveta

Sanitarni koliko sam ja upućen navija za zvezdu pa mi nije jasno što mu prebacuješ debelog
Što se tiče grofa jedina za vas bolja varijanta bi bio bard dobro ne baš za zvezdu al za gledaoce anđusa bi bilo dojaja lolo

jebemo se međusobno jer smo groblje izjebali
ISTAMANILI lololololo

Ne prebacujem mu debelog to je bio samo ekvivalentan primer.

Sanitarni navija za vojvodinu