Prijava

Dionysio
Da, ja da se lečim što lik izjavljuje da je trener došao da valja klince, samo zato što je došao iz Rusije.

a ti si onaj sto veruje da je lik dosao iz ljubavi da vodi klub.1948-a godina.nisam tako rekao kao sto ti zelis da ispadne.predpostavka je da ce biti valjanja igraca jer je to jedini nacin da se nesto zaradi.sto i nije lose,mozda kapne i neka kinta u klubsku kasu.dok terza ne otme.uz dobrog menadzer i invalida mozes prodati interu iz bakua za neku kintu jer oni veruju da mijat jos igra i da su ovde svi takvi.tim ne sastavlja trener.

navijam za cement iz beocina.

E jesi iz beocina? Pitaj ih leba ti sto su koj moj i oni krenuli da krajcuju ko ovi sa cokoladom ili smokijem ili evrokremom ladno dzak vise nema 50 kila nego 45. Sjebase sve ono poredjenje sa dzakom cementa znas ono kad kazes ajde sta si se usro to ti je ko dzak cementa. Ove iz fabrike pitaj na njih mislio

nisam iz beocina.
ne znam zasto krajcuju,al je cementara lafarz jaka.dobra kinta se zaradi.malo jedu govna sa tom zastitom na radu,al sta sad.+ milijardu,moras kombinezon,cvidze,slem,rukavice...

Znam da je jaka nema boljeg cementa
a upickanili se em dzak nije vise 50 kila em uveli i nove dzakove od po 25 tu se vidi kako ljudi propadaju i nisu vise jaki kao nekad kako sada da se gruvam na gradjevini recite vi meni

magacioner neke veleprodaje.napucavas se iz keca u kec,kvota 1,30.

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/vladinim-avionom-na-pregovore-sa-grofom-226275.html

#merestednje

vratili 10 milki duga i jos ostalo za kurcenje. jbg ima se moze se.

nego ko je taj vlada koji im je dao avion? kapiram georgijev, ima on kesa

Nikog ovo vise ne iznenadjuje. Gledamo na delu cistu silu, prosto jer im se moze. Vucic je postavljen da bi zvanicno predao Kosovo, jednostavno je posle dugogodisnjeg traganja pronadjen olos koji je spreman na tako nesto.

U zamenu za tu necuvenu izdaju, ima mogucnost da u Srbiji radi sta god zeli bez obaveze da ikome ista objasnjava. Takva vremena dodju, potraju i prodju. Tako je kako je.

Cao janpi kakosi?
cao vucicupederu kakosi?

Дио, стварно испадаш превише. Комплексаш си јебени, у свакој речи видиш партизан, јеб'о те он. И пример ти никако није еквивалентан.
Океј, и ја тврдим да гроф божовић није никаква звер од тренера, има куп са роштовом и то је то, тренирао фазон борац и будућност, океј, и локомотиву на основу успеха са роштовом, и да ће последица његовог ангажмана у звезди бити само јачање црногорске везе. Не кажем да ће бити то директно, али нормално је. Ем што је он црногорац па се може рећи да познаје добро те играче оздо, ем што нема пара за ништа боље. Није дошао због пара, није дошао ни да би доводио распале црногорце који ће да заврше у шерифу из тираспоља, евентуално у пескари, али да ћемо имати једно 2 појачања из црне горе већ сад на лето - хоћемо сигурно.
А ја навијам за звезду и ето не видим душка вујошевића у томе, нити видим неку љубав, једноставно му је звезда и оваква каква је добра одскочна даска за неки бољи ангажман по европи, фазон белгијска лига, или друга немачка. Могао је тамо и из локомотиве, али са звездом следеће године узима титулу (у то се не сумња, рекао је терзић да ако не узму титулу - он иде, а јасно је да он неће никуд, лол), игра два кола лиге шампиона, по мени боље него да је пробао из русије ка западу.

ulazimo u LE zapamtite ovaj post

post kao objavu ne post kao postimo što nismo igrali evropu sto godina xexe kapirate lool
skoro skech

Pa ono pored kosana lalata i ostalih kandidata jeste zver lolo
Slažem se za odskočnu dasku ovaj je tu došo da bi posle jedne dobre sezone otišo toeto
Nečemu sličnom se verovatno nadao i onaj židov što je bio kod nas samo što taj nije znao gde dolazi lololololo

Radioje, to što ti pričaš i što ja pričam su skroz dve stvari. Ne bih ni pominjao paću, tj. pominjao sam svinju, paća je na konto toga, da nisu potpuno iste situacije bile. Još to da će trener da se ugrađuje u transfere pored žive uprave, na čelu sa terzom, pa to je prijesmiješno.

Ово што је Санитарни написао је сасвим логично закључивање и не знам зашто би то било невероватно било коме ко је пратио српски фудбал последњих неколико година. Сасвим је очејивано да ће човек добити проценат, ако успе да нађе купце спремне да узму разне будале на његову препоруку и још поготово ако успе са тим будалама да направи резултат и учини их скупљим. Као с Марса да су вас бацили јуче, па не знате ништа о домаћем фудбалу.

Кад већ помињете Вујошевића, ја сам за њега нпр. чуо да је имао договор са Крстићем да добије његов први милион из НБА. Мени је то мало непоштено, али Крстић је пристао и исплатило му се после. Могао да се повреди нпр, и не заради после тога ко зна какве паре. Ако је истина, а не делује ми толико невероватно.

Zelim sa vama da podelim jednu veliku radosTnu vest koju sam danas cuo.

Pregovara se sa Zigicem, Ninkovicem i Krasicem.

Podrazumeva se da ce prva dvojica nakon dugih pregovora prelomiti, i doci da igraju za dz iz ljubavi, nakon sto napecaju dovoljno ribe za naredni period boravka u Zvezdi, i na taj nacin se obezbede hranom. Za treceg se tucemo sa franjevcima, problem je sto plavokosi decacic ne zeli da se odrekne primanja u Feneru...

Jebote, Nikola Zigic... Pa sto kaze Gazimudo, pusicu kurceve ako treba, samo da dodje.

https://www.youtube.com/watch?v=zIxaTS2Sja8

Ахахах кад онај Гојков консултант каже за Жигару да је најбољи играч Европе прелол

Мени су ова два против фрањеваца дражи некако јебем ли га :д
https://www.youtube.com/watch?v=aGt5X5wS7no

Zigara i nine i eto lige evrope

Krasic boga nema da dodje jer ce doci samo ako "mu fener isplati pare iz ugovora, ili barem jedan deo, i da ciste papire i tada ce razmisliti"

Edit: a i ovo je rekao za nas i pacu djumle

Novi trener Crvene zvezde Miodrag Božović imaće na raspolaganju bodžet od miliona evra za pojačanja, prenose "Večernje novosti".

Potpredsednik kluba iz Ljutice Bogdana Slaviša Kokeza poručio je da će Miodrag Grof Božović imati široka ovlašćenja na Marakani, kao i da če u dogovoru sa generalnim direktorom kluba Zvezdanom Terzićem voditi aktivnosti u letnjem prelaznom roku.