Prijava

Pa brate ne mozes samo slikama odrzavati aktivnost.trebalo bi da objavis i neki kvalitetan tekst ovako ispada neozbiljna stranica. Mozes slobodno uzeti moje objave na temi koje su usudicu se da kazem genijalne u najmanju ruku, pogorovo analiza uzroka namestanja ofke koja se nalazi pet sttana nazad. Status kvo je alarmantan da ne kazem beznadezhan ali ce se stanje sigurno popraviti objavljivanjem mojih hipoteza za koje ti uzged neuzimam nikakvu proviziju jedino trazhim administratorsku poziciju. Unapred zahvalan prosecni

objave u delije vukajlija su 90 posto "bravo braco bravo olimpijakos" lol

Hahahahaha janpi upratio rasnina

Ajahahahahahahahahahahaha

LOOOOOOOOOOOOL ladno lajkovo DV.

Па добро, Јанпи, то није срамота. Срамота је кад ти на Фејсу уз име стоји Паокара, а Солун ниси видео ни на сликама.

Nisam ni rekao da je sramota nego je smesno

Ма Јанпију је изгледа блам кад види подршку Олимпијакосу.

Pa brate zatomsto imam oko 4000 grka na stranici, zato su objanpve na srpskom i engleskom.

Jesi ovo janpi naknadno dodao?

Nije, original je tako napisao

Fender Stratocaster
Па добро, Јанпи, то није срамота. Срамота је кад ти на Фејсу уз име стоји Паокара, а Солун ниси видео ни на сликама.

dobro sad mozda covek nije navijac, mozda misli na disfunkciju polnog organa, kao pao kara. kapiras?

nego ko zna sta vukajlija znaci na grckom pa se oni toliko ponapaljivali. ja bih to istrazio

Ma to su mediji izmislili.

Naši nisu ni pričali sa njim...

Sutra pakao na Marakani!
Opsta mobilizacija!

Marš, mamu li ti jebem retardiranu.

SVI NA MARAKANU
NEMA IZGOVORA
DOLAZIM I JA