Prijava

celta interesuje fudbal kad dodje polufinale lige sampiona ili ide evropsko ili svecko takmicenje. al generalno na kurac mi se popeli zvezda i partizan i polupismena bulumenta oko njih (to za FK, ostali sportovi su manje vise ok)

i kad igram fifu, i tad.

Zato nam i jeste takvo stanje u narodu, jer se svaka budala upinje u sve a veze nema o tome.

Ako te nešto ne interesuje što se onda jadan upljuva da pričaš o tome? :D

Gosti iz Niša poveli su u 36. minutu preko Lazara Rosića koji je desetak minuta pre toga ušao u igru umesto povređenog Bulatovića. On je sjajno skočio posle kornera Đuričkovića i iskoristio očajnu reakciju Mamadua Mbođa i Predraga Rajkovića.

Defanzivac gostiju proslavio je gol tako što je stao ispred jednog fotoreportera, kleknuo i stavio palac u usta, verovatno želeći da posveti gol detetu. Tada je sudija Bojan Nikolić napravio prvu veliku grešku jer mu je pokazao žuti karton zbog „neprimerenog slavlja“
Taj detalj bio je jedan od ključnih za konačan rezultat utakmice pošto je Rosić dobio drugu javnu opomenu u 60. minutu i Nišlije su poslednjih pola sata igrale sa igračem manje.

U 89. minutu ’crveno-beli’ su izjednačili rezultat na 1:1 preko Luke Jovića koji je bio u ofsajdu.

Dva minuta kasnije izabranici ’Grofa’ Božovića imali su priliku da naprave novi preokret kada je sudija Nikolić pokazao na belu tačku posle faula Bojana Đorđevića nad Brunom Matosom.

Osim spomenutih grešaka, glavni arbitar propustio je da kazni nasrtaj Vukašina Jovanovića na protivnika, kao i udarac Kataija na samom početku meča.

Presek sranja u jelen super ligi.
http://www.b92.net/news/pics/2015/08/01/82149437355bc83b35040a172223472_w640.jpg

poserem se na zvezdu i delije i ceo taj polusvet.

@celtpeder - čiji si dupli?

Ja ne znam kako nije blam zbog ovog namkestanja navijace Zvezde
Jadna li im je ekipa, ima Partizan da ih urnise

ne znam kako ih nije blam da podrzavaju klub koji radi ovo sto radi protiv ofk i radnickog, realno.

ko bre podržava jebali vas tuđman i federer

sem ono malo dunjićeve kopiladi na šipkama
ceo pošteni ciganski svet im je reko da se nose u pizdu materinu

i onda opet naredna utakmica, pun stadion...

ako niste picke, i stvarno mislite to, naredna utakmica bi trebalo da ima 100 gledalaca.

nije vise ovo ona zvezda. nekad je bila kul klub, al nazalost postala je klub klasicnih sirovina. debelo bogato, razmazeno, dete siledzija koje misli da zna da igra fudbal a nume pa maltretira druge zbog svoje velicine.

debelo bogato, razmazeno, dete siledzija koje misli da zna da igra fudbal a nume pa maltretira druge zbog svoje velicine.

lepo si ovo reko :)

lepo si ovo reko :)

loži te
on je vođa Horgoš ultras sever grupe

Odlicno napisano Tibore

nije vise ovo ona zvezda. nekad je bila kul klub, al nazalost postala je klub klasicnih sirovina. debelo bogato, razmazeno, dete siledzija koje misli da zna da igra fudbal a nume pa maltretira druge zbog svoje velicine.

Звезда је умислила да је Вељко. Лололо

ae sta ste se smorili, i dalje ste u igri za kup...

Jebo vam Vucic mater raspalu i pedersku.