Prijava

NAMJEŠTAMO OD ČERESPETE!

btw, ovi lucani su selo sa tipa 200 stanovnika?

Aj dobro je. Brt, znamo gdje živiš.

Sta bih dao da nam svaku tekmu sviraju penal i crveni da daju, sve 1-0 da dobijemo, da crkne gamad od zavisti.

Lepo izveo Donald, ne vidim problem. Posle trpali stoku. Tako cemo i za dve nedelje...

A onaj mali sa brojem 17? Loše odigra majku mu... :)

Picopevac, ne volim ga. Sad kad dodje Srnic, mali moze da udje u 10 minuta pred kraj mozda...

Jednostavno ne mogu da svarim da lik sa 150cm i 32kg igra fudbal uopste, a ne kod nas. Da je Mesi pa i da razmislim.. :)

Nego nesto Falkao zatajio, izgleda da cuva za derbi municiju..

Лол бвдлга немој срати брт, Плавшић откад је дошао јебе прељуто. Правите од тог Срнића Роналдиња јебеног, контам да ћете за два месеца желети Касалицу уместо њега.

Pogodili su mu dres, morali u dečijem odeljenju da traže... :)
Ni meni se ne sviđa što je mali i nejak, al dobar je. Vered ojebao driblingom, daj Bože da Falkao čuva municiju za derbi, sumnjam da će ga munuti i tad.

Gledajući naš napad (naročito sa Srnićem), i njihovu odbranu (naročito sa Fabrisiom) izgleda da će biti penala, čuj mene kmečanja, penala....

Плавшић и Жидов најбољи данас. Доналд-Грујић одлични на средини.

bvdlga

Sta bih dao da nam svaku tekmu sviraju penal i crveni da daju, sve 1-0 da dobijemo, da crkne gamad od zavisti.

Momak, bice da te opalila suncanica pa ti se slosilo. Mislis na ovo da se bude zavidno:
http://arhiva.alo.rs/resources/img/16-03-2014/lightbox_portrait/1068690-20.jpg

Svakom normalnom coveku ovo ne izaziva zavist, vec gadjenje i iskreni prezir. Takav da ce biti pravo uzivanje gledati potpuni i konacni raspad ove skaradne tvorevine iz Ljutice Bogdana.

FK SNS jebeni. Picka vam materina

vucicupederu
Di ste govna naprednjacka jebo vam vucic mater i vi njemu

Truc, popusis mi kurac govno raspalo.

Truc, popusis mi kurac govno raspalo.

Шизофоренија, јбг...

Келт на фудбалској теми?! Невероватно. Иначе, никад не бих могао да навијам за Звезду

НАРАВНО ПАРТИЗАН ДО ПОБЕДЕ

Ljubomorne duše mogu da nam puše!

ФК СНС ХАХАХА СКРОЗ ТАЧНО ДОК ВУЧИЋ БУДЕ ПРОТЕЖИРАО ЦИГАНЕ ПАРТИЂАНО НЕМА ЧЕМУ ДА СЕ НАДА А ТО ЋЕ ТРАЈАТИ ДО КРАЈА ЊЕГОВОГ МАНДАТА

Pisaj po sirotinji.